Zapínanie na brošňu alebo odznak, okrúhle, platina, priemer 1,5 cm, 10 ks

Zapínanie na brošňu alebo odznak, okrúhle, platina, priemer 1,5 cm, 10 ks

Zapínanie na brošňu alebo odznak je kovový komponent, ktorý pozostáva z dvoch častí. Jedna časť má tvar klinčeka so širokou hlavičkou (podobný náušnicovej puzet... celý popis

Skladom
221 bal.
Kód produktu
K611

1,99 € s DPH

SKLADOM bal.

Popis produktu

Zapínanie na brošňu alebo odznak je kovový komponent, ktorý pozostáva z dvoch častí. Jedna časť má tvar klinčeka so širokou hlavičkou (podobný náušnicovej puzete), ktorý sa upevňuje na brošničku alebo odznak vytvorený z Fimo hmoty, dreva, samotvrdnúcich hmôt papiera či iného materiálu. Druhá časť tvorí zátku, ktorá sa napichne na ostrú časť klinčeka za textilom, na ktorý sú odznak či brošna umiestnené. Zátka má okrúhly tvar a malé výstupky na stláčanie na vrchnej strane. Výstupky sa stláčajú pred nasadením zátky na ostrú časť zapínania.

Komponenty sú vyrobené bez obsahu niklu a olova. Bižutériu odporúčame skladovať najlepšie v šperkovnici, kde je bezpečne uložená v tme a suchu. Aby vám vaše výrobky vydržali čo najdlhšie, snažte sa ich držať čo najďalej od vody, parfumov, lakov na vlasy a iných stylingových výrobkov.

Zapínanie má rozmery 11,5 x 6 mm, priemer otvoru na zátke 1,5 mm.