Veľkoobchod

Naspäť01. 09. 2015

creActive sa už od svojho vzniku snaží ponúkať lepšie podmienky pre všetkých tvorivcov a predajcov.

Veľkoobchod creActive je preto určený všetkým tvorivým a predajachtivím dušiam, ktoré na to majú aj papier.. :) To znamená, že nákup za veľkoobchodné ceny je podmienený vlastníctvom živnostenského listu.

Ak spĺňate túto prvú podmienku a chcete u nás nakupovať, je potrebné sa zaregistrovať a zadať všetky informácie o vašej firme, vrátane IČO a DIČ, prípadne IČ DPH. V registračnom formulári odkliknete, že ste firma a že máte záujem aj o veľkoobchod - tu je dôležité uviesť či ste výrobca (teda materiál nakupovaný u nás používate na ďalšiu výrobu) alebo predajca (materiál nakpovaný u nás predávate ďalej ako materiál). Tu predpokladáme, že máte svoj kamenný obchodík alebo e-shop. 

My si následne pravosť vami zadaných údajov overíme a pridelíme vám veľkoobchodné ceny. Od tohto momentu sa Vám po prihlásení zobrazia veľkoobchodné ceny a už vám nič nebráni vo vašom nákupe. Do momentu, kým vám nepriradíme veľkoobchodné ceny sa vám budú všetky výrobky zobrazovať za bežné maloobchodné ceny.

Ak ste centrum voľného času, nezisková organizácia, záujmové združenie alebo krúžok, ZŠ alebo MŠ, domov sociálnych služieb a pod. veľmi radi vám poskytneme tovar za veľkoobchodné ceny, poradíme pri rôznych technikách, resp. prídeme predviesť želané techniky aj osobne. Neváhajte nás kontaktovať mailom alebo telefonicky a dohnodnúť si konkrétnu spoluprácu.

Čo u nás výhodne nakúpiť?

Samozrejme, nevieme poskytnúť najlepšie ceny na všetky výrobky v našej ponuke, ale veľmi radi budeme vaše obchody zásobovať tovarom ako korálky, všakovaké komponenty, šnúrky, stužky, retiazky, lôžka na zalievanie živicou a pod. Samozrejme, za vynikajúce ceny.

V prípade, že ste kamenná predajňa alebo eshop a máte záujem o veľkoobchodný nákup výrobkov PENTART a PEBEO na ich ďalší predaj, zaregistrujte sa na stránke www.carovnefarby.sk, kde vám po registrácii budú pridelené veľkoobchodné ceny a môžete nakupovať.

POZOR, stránka www.carovnefarby.sk NIE JE určená pre malých výrobcov, resp. ľudí ktorí daný tovar iba spracovávajú a nepredávajú ho ďalej. Vám odporúčame zaregistrovať sa na www.creActive.sk kde môžete nakúpiť dané produkty taktiež so zľavou.