O nás

Naspäť01. 09. 2015

Vitajte v creActive... Sme Veronika a Filip. Jednoduché, nie? :) Sme partneri, priatelia, manželia, kolegovia... a po novom už aj rodičia... a áno, niekedy si lezieme aj na nervy :) Dlho sme sa odhodlávali, až sme sa napokon rozhodli robiť prácu, ktorá nás baví a napĺňa a tak vznikol creActive. Vitajte v našom svete plnom tisícov drobných vecí, z ktorých sa dajú vyrobiť neskutočne krásne a orignálne šperky, dekorácie, predmety len tak pre potešenie seba či iných, alebo na zarobenie koruniek, teda dnes už euráčov... ;)

Nebojte sa vstúpiť a klikať... prezerať a študovať, pýtať sa, keď vás niečo zaujíma, odkukávať, keď vás niečo inšpiruje alebo len nakupovať všetko to, po čom vaše srdce piští (a čo vám vaše peňaženky dovolia :) ). Všetko hmotné aj nehmotné, čo si od nás odnesiete pretvorte v niečo iné, lepšie, krajšie a originálne. A nebojte sa tým pochváliť.

A ako vlastne creActive vznikol?

Okrem obrovskej túžby a nespočítateľných hodín tvrdej driny, vznikol creActive spojením dvoch slov... creative + active = čo v preklade znamená byť aktívne kreatívny  (alebo kreatívne aktívny? :) ). Áno, výber nášho mena nebol úplne najštastnejší, skomolil ho už kade kto, takže sme aj creativ, creative, kreativ, kreaktiv a úplne najviac nás dostal erektív :). Tak nás nazval jeden pán, ktorý nám dokonca vyrobil aj pečiatku... Bolo to úplne na začiatku a je veľká škoda, že sme si tú pečiatku nenechali, mohla sa hodiť v prípade rozširovania sortimentu :))

creActive sme jednoducho my a tento názov je pre nás niečím symbolický a okrem iného sme si nad ním dlho lámali hlavy :) Čo sa týka jeho správnej výslovnosti, závisí na vašom vkuse, ani my sa na tom nevieme úplne zhodnúť. Filip pracuje v „kre-aktive“, ja zase v „kri-ektive“, takže aj vy si to môžete vyslovovať ako sa vám zachce :). 

Začali sme v Októbri roku 2010 v jednej izbe nášho vtedy trojizbového bytu v Šali. Aj napriek veľmi mizivému výberu korálok a komponentov sme vás zaujali a začali si získavať vašu dôveru. Pracovali sme popri zamestnaní, tvorili, pripravovali a balili po nociach, víkendoch a dovolenkách. Investovali sme každé jedno zarobené euro, aby creActive mohol rásť a rožširovať sa. A to sa postupne aj dialo a tak približne o rok creActive prekročil hranice okresu a kraja a presťahoval sa do Jalovca - malebnej dedinky v okrese Prievidza. To tiež netrvalo dlho, jedno celé podlažie domu začalo byť málo a hlavne - chceli sme creActive sprístupniť aj vám. A tak sme sa zase o rok pustili do prerábania priestorov vo vedľajšej dedinke Chrenovec-Brusno. Tam ste nás začali objavovať aj vy a my sa dodnes tešíme vašim návštevám. Ale už na novom mieste. V Auguste roku 2014 sme zakotvili v Prievidzi, a veríme, že tento priestor bude domovom pre creActive ešte veľmi dlho. :)

Ale creActive nie sme zďaleka len my dvaja... Náš tím dopĺňa Ninka, Dominika, večne aportujúca Krea a najmladším členom tímu je od Marca 2015 aj naša Nelka. creActive však pomáhajú dotvárať svojou činnoťou, tvorivosťou a inšpiratívnosťou aj mnohí ďalší ľudia. No a creActive ste v prvom rade vy... Naši zákazníci... Ste našou hybnou silou a neustále nás posúvate vpred, či už po profesionálnej alebo ľudskej stránke. Verte mi, že  nič vás pri vašom podnikaní nenakopne viac, ako pozitívna odozva od tých, pre ktorých to robíte...A my to robíme zo srdca...

Pre tých z vás, ktorí nemajú to štastie nás poznať osobne :) sa vám predstavujeme:

Veronika Kotianova creActiveVeronika - hybná sila creActivu. Žena, dcéra, sestra, manželka, matka, zásobovačka, účtovníčka, vymýšlačka, ktorá miluje zefektívňovanie akéhokoľvek procesu. Najčastejšie ju vidíte v pohybe a keď ju nevidíte, tak ju určite počujete... to takmer stále. :) Od Marca creActive trošku zanedbáva, pretože sa naplno venuje malej Nelke, inak pre neho žije naplno.

 

 

Filip Kotian creActiveFilip - naše spojenie so svetom. Muž, syn, manžel, otec, Apple maniak, ktorý žije v nevyliečiteľnom spojení s technológiami. Každý náš nápad oživí a premení na skutočnosť, hodiny trávi na našom webe a vylepšuje ho pre vás, je autorom všetkých fotografií našich produktov, miluje inštalovať čokoľvek a najlepšie zlepšováky vymyslí, keď sa mu niečo nechce. :)

 

 

Nina Fabryova creActiveNinka -  hlavný uzol creActivu. Cez Ninku prechádzajú v creActive všetky vaše objednávky. Všetko skontroluje, vyfakturuje, obvolá, napíše, zapíše, vyrieši, pripomenie... Má to skrátka pod palcom. Jej precíznosť a orientácia na detail miestami až vyráža dych, v tom najlepšom slova zmysle. Veľmi rada komunikuje a preto ju vždy počujete v telefóne keď k nám zavoláte, resp. si jej meno prečítate v pätičke emailu :)

 


 Krea - spáč a aportér - náš francúzsky buldoček. To sú jej dve obľúbené činnosti v creActive. Buď aportuje loptičku alebo spí... s loptičkou. Nešetrí nikoho, máme dojem, že z creActivu ešte nikto neodišiel bez toho, aby jej aspoň raz loptičku nehodil :)

 Tak toto je creActive... cíť sa tu ako doma!

 

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.