O nás

Naspäť09. 04. 2019

Pre tých z vás, ktorí nemajú to štastie nás poznať osobne :) sa vám predstavujeme:

Veronika Kotianova creActiveVeronika - hybná sila creActivu. Žena, dcéra, sestra, manželka, matka, zásobovačka, účtovníčka, vymýšľačka, ktorá miluje zefektívňovanie akéhokoľvek procesu. Najčastejšie ju vidíte v pohybe a keď ju nevidíte, tak ju určite počujete... to takmer stále. :) K Nelke jej už pribudla aj Alicka, a keďže deň má len 24 hodín, učí sa delegovať a ide jej to skvele.

 

 

Filip Kotian creActiveFilip - naše spojenie so svetom. Muž, syn, manžel, otec, Apple maniak, ktorý žije v nevyliečiteľnom spojení s technológiami. Každý náš nápad oživí a premení na skutočnosť, hodiny trávi na našom webe a vylepšuje ho pre vás, je autorom všetkých fotografií našich produktov, miluje inštalovať čokoľvek a najlepšie zlepšováky vymyslí, keď sa mu niečo nechce. :)

 

 

Tana creActiveTáňa hlavný uzol creActivu. Cez Táničku prechádzajú v creActive všetky vaše objednávky. Všetko skontroluje, vyfakturuje, zabalí, obvolá, napíše, zapíše, vyrieši... Tánička vyniká svojou radosťou a veselosťou a nanovo u nás objavuje svoju kreativitu. Veľmi rada komunikuje a preto ju vždy počujete v telefóne keď k nám zavoláte, resp. si jej meno prečítate v pätičke emailu :)
Majka creActiveMajka 
vždy na plný plyn. Je takmer nemožné vidieť našu Majušku nerobiť nič, ani len kráčať nevie pomaly. Má pod palcom celý sklad a umiestnenie každého produktu pozná naspamäť. Nadzvukovou rýchlosťou sa presúva a pripravuje všetky vaše objednávky, ktoré potom Táňa kontroluje a balí. Keďže už dlhé roky vášnivo tvorí, veľmi rada vám poradí aj pri vašich osobných návštevách v sklade.
Krea
- spáč a aportér - náš francúzsky buldoček. To sú jej dve obľúbené činnosti v creActive. Buď aportuje loptičku alebo spí... s loptičkou. Nešetrí nikoho, máme dojem, že z creActivu ešte nikto neodišiel bez toho, aby jej aspoň raz loptičku nehodil :)

 Tak toto je creActive... cíť sa tu ako doma!