Spôsob platby a fakturácie

Naspäť01. 09. 2015

FAKTURÁCIA

Faktúra (daňový doklad) je zasielaná výlučne v elektronickej forme (PDF súbor) emailom. Ihneď ako obdržíme informáciu, že vám bol balíček doručený, automat vygeneruje faktúru a zašle vám ju e-mailom. Niekedy môže dôjsť k miernemu oneskoreniu, faktúra by vám však mala byť doručená najneskôr do polnoci daného dňa. V prípade, že sa tak nestane, nás prosím kontaktujte. 

Elektronická faktúra spĺňa všetky podmienky vyžadované platnými zákonmi SR. Obsah dokumentu je podpísaný elektronickým podpisom v súlade so zákonom o elektronickom podpise (č. 215/2002 Z. z.) a je tak platným daňovým dokladom.

DOBIERKA

Príplatok: podľa cenníka prepravcu
Odoslanie: ihneď

Dobierka je platba pri prevzatí tovaru. Platbu môžete uskutočniť v hotovosti alebo kartou priamo u kuriéra, pokiaľ je vybavený platobným terminálom.
Ak potrebujete prijímový doklad, nezabudnite si ho od kuriéra vypýtať.
Všetky objednávky so spôsobom platby na dobierku sú expedované ihneď.

PLATBA KARTOU ONLINE

Príplatok: bez príplatku
Odoslanie: ihneď

Vašu objednávku môžete uhradiť aj kartou online. Bežným spôsobom vytvoríte objednávku v našom eshope, pri voľbe platby zvolíte možnosť Platba kartou. Pri poslednom kroku kliknete na tlačidlo Zaplatiť kartou a následne budete presmerovaní na externú stránku GP webpay, kde vypíšete všetky potrebné informácie, celá komunikácia je šifrovaná a teda bezpečná. O úspešnom dokončení budete informovaní na našej stránke.

V čom spočíva hlavná výhoda platby kartou?

Peniaze z vášho účtu sa u nás len zablokujú, po tom ako overíme dostupnosť všetkého tovaru, vystavíme faktúru na finálnu sumu a dôjde k zúčtovaniu fakturovanej čiastky. To znamená, že v prípade, ak nejaký tovar z vašej objednávky nie je skladom, odstránime ho a z účtu sa vám strhne iba nová znížená suma. Samozrejme, o všetkých takýchto prípadoch budete informovaní e-mailom alebo telefonicky.

PLATBA VOPRED PREVODOM NA ÚČET

Príplatok: bez príplatku
Odoslanie: po pripísaní platby alebo zaslaní potvrdenia o úhrade

Vašu objednávku môžete zaplatiť aj prevodom na náš účet (buď cez internet banking, alebo vkladom priamo vo vašej banke). Ak nám uskutočnenie úhrady potvrdíte mailom (prípadne nám pošlete potvrdenie z internet bankingu o uskutočnení úhrady), vašu objednávku vyexpedujeme ihneď. Pokiaľ tak neurobíte, vaša zásielka bude odoslaná najneskôr nasledujúci pracovný deň odo dňa pripísania platby na náš účet.
Platbu uskutočnite až po potvrdení objednávky a obdržaní faktúry mailom.

PLATBA V PREDAJNI PRI OSOBNÝCH ODBEROCH

V našej predajni môžete za zásielku zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.