Spôsob platby a fakturácie

Naspäť01. 09. 2015

FAKTURÁCIA

Faktúra (daňový doklad) je zasielaná v elektronickej forme (PDF súbor) emailom. Elektronická faktúra spĺňa všetky podmienky vyžadované platnými zákonmi SR. Obsah dokumentu je podpísaný elektronickým podpisom v súlade so zákonom o elektronickom podpise (č. 215/2002 Z. z.) a je tak platným daňovým dokladom.

PLATBA V HOTOVOSTI POŠTÁRKE/KURIÉROVI

pri prevzatí tovaru /tzn. na dobierku
V prípade, že zvolíte túto možnosť platby, bude vám účtovaný poplatok podľa aktuálneho cenníka doručovateľa (0,84 € pri preprave Slovenskou poštou a 0,66 € pri preprave kurérom GLS). Tovar zaplatíte v hotovosti pri prebratí tovaru vašej poštárke alebo kuriérovi. Ak potrebujete prijímový doklad, nezabudnite si ho od nich vypýtať.
Všetky objednávky so spôsobom platby na dobierku sú expedované ihneď.

PLATBA V HOTOVOSTI V PREDAJNI

V našej predajni/sklade v meste Prievidza je možné uhradiť objednávku aj v hotovosti, pri úhrade Vám bude vystavený pokladničný blok.

PLATBA VOPRED PREVODOM NA ÚČET

Vašu objednávku môžete zaplatiť aj prevodom na náš účet (buď cez internet banking, alebo vkladom priamo vo vašej banke). Za tento spôsob platby nie je účtovaný žiadny príplatok.
Ak nám uskutočnenie úhrady potvrdíte mailom (prípadne nám pošlete potvrdenie z internet bankingu o uskutočnení úhrady), vašu objednávku vyexpedujeme ihneď. Pokiaľ tak neurobíte, vaša zásielka bude odoslaná najneskôr nasledujúci pracovný deň odo dňa pripísania platby na náš účet.

PLATBA KARTOU ONLINE

Vašu objednávku môžete uhradiť aj kartou online. Bežným spôsobom vytvoríte objednávku v našom eshope, pri voľbe platby zvolíte možnosť Platba kartou. Pri poslednom kroku kliknete na tlačidlo Zaplatiť kartou a následne budete presmerovaní na externú stránku GP webpay, kde vypíšete všetky potrebné informácie, celá komunikácia je šifrovaná a teda bezpečná. O úspešnom dokončení budete informovaní na našej stránke.

V čom spočíva hlavná výhoda?

Peniažky z vášho účtu sa u nás len zablokujú, po tom ako overíme dostupnosť všetkého tovaru, vystavíme faktúru na finálnu sumu, dôjde k zúčtovaniu finálnej čiastky. To znamená, že v prípade, ak nejaký tovar z vašej objednávky nie je skladom, odstránime ho a z účtu sa vám strhne iba nová znížená čiastka. Samozrejme, o všetkých takýchto prípadoch budete informovaní tak ako doteraz. Navyše vám tovar odošleme ihneď a vy nemusíte vypĺňať všetky údaje ako pri prevode na účet a čakať na potvrdenie platby.