Vernostné zľavy

Naspäť 01. 09. 2015

 

Priazeň našich zákazníkov si veľmi ceníme a každého nášho registrovaného zákazníka automaticky zapojíme do systému vernostných zliav. Nasledovný systém vernostných zliav je platný výlučne pre maloobchodných zákazníkov.

Ak nakumulovaná suma všetkých vašich objednávok uskutočnených na www.creActive.sk presiahne nasledovné limity, bude vám priznaná zodpovedajúca výška zľavy (ide o celkový naakumulovaný obrat, nevzťahuje sa na žiadne konkrétne obdobie).

100 € - 300 € ZĽAVA 3%

301 € - 500 € ZĽAVA 5%

501 € - viac € ZĽAVA 7%

 

Tzn. že od 01.01.2013 sa všetkým zaregistrovaným zákazníkom rátajú všetky nákupy na www.creActive.sk a z nich sa vyrátava výška vernostnej zľavy.

Aktuálnu výšku VERNOSTNEJ ZĽAVY si môžete sledovať po prihlásení na stránke www.creActive.sk v sekcii Môj účet. V prípade nároku na pridelenie vernostnej zľavy je potrebné kliknúť na tlačítko POŽIADAŤ O VERNOSTNÚ ZĽAVU po prihlásení sa na našej stránke, v sekcii Môj účet. (Pozor toto tlačítko je aktívne iba v prípade nároku na vyššiu zľavu aká je momentálne aktívna).

Ak dosiahnete hranicu na poskytnutie zľavy alebo presun na vyššiu zľavu, bude zľava automaticky uplatnená pri ďalšej objednávke.

 

Kalkulácia vernostných zliav je viazaná na e-mail pod ktorým je zákazník registrovaný, a ktorý bol pri objednávaní použitý.

 

Spoločnosť Čarovné farby s.r.o. si vyhradzuje právo na akékoľvek zmeny vo vernostnom programe.