Filter

Zoradiť podľa

Predmety na dekorovanie


Určite mnoho z vás, ktorí ste kreatívne duše, chodíte po svete a neustále vymýšľate, čo by ste mohli pretvoriť a ozdobiť, prípadne ako by ste dali veciam nový život. Ak ste však už vyzdobili všetko, čo vám doma prišlo pod ruku, nezúfajte. V našom e-shope vám ponúkame množstvo kreatívnych potrieb a predmetov, ktoré čakajú len na vaše tvorivé ruky.


Predmety z dreva


Je vašim obľúbeným materiálom drevo? Radi vám dodáme rôzne drevené krabičky, rámy, stoličky, drevené dekorácie, figúrky, mini komody, drevené ozdoby, poličky, šperkovnice, truhličky, korálky, prívesky, stojany, svietniky, taniere, misky, vešiaky, drevené základy na hodiny, držiaky na kľúče, rámiky na fotky, náramky, boxy, či vtáčie búdky a mnoho iného. Výber je len na vás.


Predmety z papiera


Z predmetov z papiera sa u nás nájdu rôzne krabice či malé krabičky, ceduľky, kartičky, rôznofarebné papierové kvety, zápisníky, prívesky a rámy.


Predmety z plastu


A čo tak plast? Plastové gule, srdcia, kvapky, medailóny, zvonce, ornamenty, či fólie alebo aj taký strojček na hodiny spolu s ručičkami.


Predmety z polystyrénu


Aj niečo z polystyrénu sa u nás nájde. Napríklad polystyrénové hviezdičky, srdiečka, vajíčka, gule, vločky, anjeli, kužele, vence, zvončeky či planétky.


Predmety zo skla


Chcete vyskúšať maľovanie na sklo, či keramiku? Ide o veľmi jednoduchú techniku, pri ktorej si vyzdobíte rôzne kvetináče, misky, fľaše, tegoly, či sklenené tabuľky rôznych tvarov a veľkostí, ktoré sú skvelé pre začiatočníkov.


Textilné predmety


Myslíme aj na ekológiu a máme na sklade textilné tašky či vrecúška, ktoré stačí originálne ozdobiť a darovať vašim blízkym, ktorí sa nevedia zbaviť zlozvyku kupovania plastových igelitiek. Vytvoriť si môžete aj originálne tašky na voľný čas, vrecúška, tašky na fľašu, obliečky na vankúš či zásteru do kuchyne.


Kovové predmety


Z kovových predmetov máme krhličky či kanvice do domácnosti, kovové rúčky, ozdoby, rohy, šróbiky, pánty či zatvárania pre všetkých šikovných stolárov a rezbárov.


Prírodné ornamenty


To najlepšie na záver nám však ponúka príroda sama. Drevené konáriky, eukalyptus, badián, mach, kvety z ľalie, slamené kvietky, šišky aj rôzne sušené ornamenty.
Všetky tieto predmety na dekorovanie môžete zdobiť rôznymi spôsobmi a technikami od decoupage, patinovania, antikovania, šablónovania, vytvárania efektu hrdze a mnoho ďalších techník. Všetko záleží len od vašich nápadov a preferencií.