Filter

Zoradiť podľa

3,21 €
SKLADOM ks
5,40 €
SKLADOM ks

Laky


Laky ošetrujú, dotvárajú záverečný vzhľad či zabraňujú prieniku vody a poškodeniu. Bez lakov by jednoducho vaša práca nebola úplne kompletná. Preto neodmysliteľne patria medzi vaše kreatívne potreby.


Potrebujete akrylový lak, matný či lesklý dokončovací lak, lak na vodnej báze, krakelovací lak či lak na decoupage? S radosťou vám ich dodáme, rovnako ako mnoho ďalších lakov na dekorovanie.


Lepidlá


Bez lakov by ste sa pri vašej tvorbe možno ešte zaobišli. Ale lepidlá? To rozhodne nie. Bez lepidla predsa neprilepíte žiadnu dekoráciu, žiadnu servítku. No proste nič. Nemajte strach. U nás na sklade je lepidiel vždy dosť a nájdu sa aj také, ktoré sú zároveň lakom aj lepidlom, napríklad decoupage lak & lepidlo. V prípade, že ste si lámali hlavu nad tým, kde zoženiete lepidlo na sklo, textil, kartón, mozaiku, či extra silné express lepidlo, už viac nemusíte.


Riedidlá


Po práci si treba aj upratať, však? S tým vám pomôžu riedidlá, ktorými vyčistíte všetko od štetcov, šablón či zaschnutých farieb na povrchoch. Zároveň nimi aj zriedite farby, laky, pasty či médiá.


Prajeme vám príjemné tvorenie, aj upratovanie!