VÍŤAZ E-SHOP roku 2014 v kategórii VOĽNÝ ČAS

Naspäť01. 09. 2014 ČLÁNKY

A JE TU DEŇ P.

Deň PO vyhlásení cien pre najlepšie obchody roku 2014 na heureka.sk.

Deň PLNÝ PREKVAPENÍ, keďže sme si z tohto podujatia odniesli cenu KVALITY za NAJLEPŠÍ E-SHOP ROKA 2014 v kategórii VOĽNÝ ČAS.

Deň PLNÝ RADOSTI, DOJATIA a VĎAKY – tá patrí práve vám, našim zákazníkom, vďaka ktorým sme ju získali a vďaka ktorým sme tam kde sme. Bez vás by sme tu neboli vôbec. A to myslím doslovne.

Deň s hlavou PLNOU myšlienok – Fakt sme to vyhrali my? To ako vážne? Nesrandujete? Wooou!! Tak to asi fakt začína dávať celé zmysel... A ako teraz ďalej?! Je to veľký záväzok voči vám, našim zákazníkom. Ako vás udržať naďalej spokojných a čo vám priniesť v roku 2015? (zopár desiatok nápadov už máme, nebojte :)).
Pre nás táto cena znamená veľmi veľa... Je to akési potvrdenie toho, že sme sa vybrali správnou cestou a že vám, našim zákazníkom prinášame našimi službami radosť... Lebo to je presne to o čo tu ide – nakupovanie na www.creActive.sk vám musí v prvom rade prinášať RADOSŤ (za toto definitívne uvedomenie ďakujem Alenke Kondasovej zo zoot.cz a jej včerajšej prezentácii). A preto celý rok 2015 bude v hesle prinášania radosti našim zákazníkom. Už aj vy sa na to tešíte?

Ešte mi to celé iba postupne dochádza, takže zatiaľ Vám celý creActive tím praje krásny deň a ešte raz – ĎAKUJEME ŽE STE našimi zákazníkmi

A nebojte, jasne, že bude aj virtuálna oslava a rozdávanie darčekov – už čoskoroooooooo.

A aby som nezabudla, veľké ďakujem patrí najmä tým z vás, ktorí si pravidelne nachádzate čas a posielate nám spätnú väzbu na nás, posúva nás to neskutočne vpred!


Veronika a celý creActive