Samolepiaca šablóna, 215 x 275 mm, Snehuliak

Samolepiaca šablóna, 215 x 275 mm, Snehuliak

Samolepiaca šablóna (Silkscreen stencils) s originálnymi motívmi je vhodná na opakované použitie. Môžete ňou zdobiť rôzne povrchy ako drevo, textil alebo plátno... celý popis

Skladom
11
Kód produktu
41086

2,99 € s DPH

4,28 €
SKLADOM

Popis produktu

Samolepiaca šablóna (Silkscreen stencils) s originálnymi motívmi je vhodná na opakované použitie. Môžete ňou zdobiť rôzne povrchy ako drevo, textil alebo plátno. Je možné ju použiť s rozličnými farbami a pastami, podľa vami zvolenej techniky.

Motív šablóny obsahuje jemnú sieťku, čo zaručí presný a ostrý prenos farby. Jej spodnú stranu tvorí lepkavá vrstva, ktorú prilepíte na podklad a jemne pritlačíte o povrch predmetu. Vybranú farbu alebo pastu naneste na kraj šablóny (najčastejšie zvrchu) a pomocou širokej stierky jedným ťahom stiahnite dolu. Stierku ťahajte primeraným tlakom, čo zabezpečí rovnomernú distribúciu farby po šablóne. Dôležité je farbu naniesť na šablónu jedným ťahom, inak môžu vzniknúť fľaky alebo nerovnosti, prípadne môže farba pod šablónu podtiecť. Šablónu môžete použiť aj opakovane, preto je potrebné ju hneď po použití dôkladne poumývať a vymyť zvyšky farieb.