Sada silikónových štetcov t-brush

Sada silikónových štetcov t-brush

Výrobca t-brush

Sada 5 silikónových štetcov s drevenými rúčkami a rôznymi typmi hrotov. Silikónové štetce majú rôzne využitie. Poslúžia pri najmä pri maľovaní, ale využijete ic... celý popis

Skladom
1 ks
Kód produktu
9027

6,65 € s DPH

SKLADOM ks

Popis produktu

Sada 5 silikónových štetcov s drevenými rúčkami a rôznymi typmi hrotov. Silikónové štetce majú rôzne využitie. Poslúžia pri najmä pri maľovaní, ale využijete ich aj pri modelovaní s polymérovými alebo samoschnúcimi hmotami či keramikou. Pevné hroty ich predurčujú na prácu s hustejšími farbami ako sú olejové alebo akrylové farby a tiež na nanášanie hustých modelovacích pást. Výborne farbu rozmiešajú aj nanesú na podklad, navyše ich pevné hroty umožňujú vytvárať rôzne motívy. Jemnejšie hroty si rozumejú s vodovými a tekutejšími farbami. Pri akvareli vám poslúžia nie len na spoznávanie nových štýlov maľby ale tiež pri práci s maskovacou tekutinou. Ich hrot je ľahko umývateľný a maskovačka ho neznehodnotí, ako je to pri klasických štetcoch. Tým, že majú teplu odolné hroty, výborne sa hodina aj na enkaustiku.

Silikónové štetce sú tiež výborným pomocníkom aj pri roztieraní uhlíka a pastelov, tvorbe presných odtlačkov či odstraňovaní farby z podkladu.

 

Sada obsahuje 5 silikónových štetcov s rôznymi typmi hrotov.

Súvisiace produkty