Ryžový papier, sada 6 ks, ružové hračky

Ryžový papier, sada 6 ks, ružové hračky

Výrobca ITD Collection

Ryžový papier, mini set obsahuje motív ružových hračiek. Ryžový papier je tenký, polopriehľadný papier z gramážou 30g/m2 vhodný na tvorbu technikou dekupáž, sc... celý popis

Skladom
5 bal
Kód produktu
ITDRRSM048

4,67 € s DPH

SKLADOM bal

Popis produktu

Ryžový papier, mini set obsahuje motív ružových hračiek.

Ryžový papier je tenký, polopriehľadný papier z gramážou 30g/m2 vhodný na tvorbu technikou dekupáž, scrapbooking, cardmaking a journalling.  Ryžový papier má prírodnú bielu farbu a na sebe natlačený motív, aby dobre vynikol. Ryžový papier je typický svojou štruktúrou – je hladký a obsahuje viditeľné väčšie kusy vlákien. Na to, že papier je dosť tenký je až neuveriteľne flexibilný, neroztrháte ho manipuláciou v rukách.

Použitie: Ryžový papier sa nestrihá. Vyberte si papier s motívom, ktorý sa vám najviac páči. Pomocou štetca a vody vytvorte ohraničenie asi 0,5 cm od vybraného motívu. Kým je ohraničenie mokré, trhaním oddeľte motív od ostatnej časti papiera. Potom je motív pripravený na aplikovanie na predmet pomocou dekupážneho lepidla.

Mini set obsahuje 6 kusov ryžových papierov s rozmermi 14,8 x 14,8 cm. Každý papier obsahuje jeden motív zo spoločnej témy.