PEBEO Pouring experiences, Magenta red, 118 ml

PEBEO Pouring experiences, Magenta red, 118 ml

Výrobca Pebeo

Pouring experiences od francúzskej značky Pébéo je farba vo fľaštičke vytvorená zo zmesy akrylovej farby a pouring méd... celý popis

Skladom
16 ks
Kód produktu
524613

2,49 € s DPH

3,85 €
SKLADOM ks

Popis produktu

Pouring experiences od francúzskej značky Pébéo je farba vo fľaštičke vytvorená zo zmesy akrylovej farby a pouring média na vodnej báze. Farby a médium sú už vopred zmiešané a pripravené na liatie, čím ušetríte čas a máte zaručený výsledok. Vďaka pouring médium sú akrylové farby tekutejšie, no nestratili nič zo svojich výrazných odtieňov. Farby majú nízku viskozitu, ľahko sa nalievajú.

Technikou pouring alebo liatím akrylových farieb (liquid acrylics) je jednoduché sa zabaviť. Stačia vám akrylové farby rozriedené pouring médium do tekutej konzistencie, pričom ich lejete, kvapkáte, rozfúkavate fénom či jemne premiešavate špachtľou po podklade (plátno, sololit, drevo a iné). Tým vám vznikajú abstraktné a vždy originálne vzory farieb. Ak chcete pridať dielu ešte väčší šmrnc, môžete do rozriedených farieb pridať kvapku silikónového oleja a dosiahnuť zaujímavú čipkový efekt.

Objem fľaštičky s farbou je 118 ml.