LUKAS, Maskovací gél, maskovacia tekutina, 50 ml

LUKAS, Maskovací gél, maskovacia tekutina, 50 ml

Výrobca LUKAS

Lukas maskovací gél alebo maskovacia tekutina je zázračné lepidlo na báze latexu, ktoré vám pomôže vytvoriť čisté biele miesta bez zafarbenia pri technike maľov... celý popis

Skladom
3 bal.
Kód produktu
722390050

7,87 € s DPH

SKLADOM bal.

Popis produktu

Lukas maskovací gél alebo maskovacia tekutina je zázračné lepidlo na báze latexu, ktoré vám pomôže vytvoriť čisté biele miesta bez zafarbenia pri technike maľovania akvarlom alebo akrylom. Maskovací gél odporúčame nanášať tenkým syntetickým štetcom (štetec maskovacia tekutina zalepí - odporúčame ho používať iba a tento účel). Dostanete sa tak lepšie do menších plôch, malých detailov a je vhodná aj na písanie textu.

Použitie: Maskovaciu tekutinu v nádobke pred prácou poriadne pretrepte. Vrchný skrutkovací vrchnáčik odstráňte a obtiahnite obrysy vami zvoleného motívu pomocou tenkého štetca. Následne nechajte kontúry vytvorené maskovačkou uschnúť do sucha. Po uschnutí kontúr môžete maľovať. Na miesta, kde je nanesená maskovacia tekutina sa akvarelová či akrylová farba nechytí. Uschnuté nánosy maskovacieho gélu odstránite tvrdou gumou na gumovanie, prstom alebo silikónovými štetcami.

Chráňte pred mrazom. Balenie obsahuje 50 ml maskovacej tekutiny.