Image transfer medium, 20 ml

Image transfer medium, 20 ml

Výrobca PENTART

Image transfer medium je syntetický roztok určený na prenos obrázkov vytlačených na laserovej tlačiarni na hladké, porézne povrchy. Obrázky a motívy sa prenášaj... celý popis

Skladom
0 ks
Kód produktu
32666

2,92 € s DPH

Popis produktu

Image transfer medium je syntetický roztok určený na prenos obrázkov vytlačených na laserovej tlačiarni na hladké, porézne povrchy. Obrázky a motívy sa prenášajú na porézne materiály ako je drevo a sádra, ale aj na papier, lepenku a kartón, či textil a iné.

Použitie: Položte transferovaný obrázok lícom dolu na želané miesto. V prípade písma ho najprv zrkadlovo prevráťte. Pomocou vatovej paličky nanášajte image transfer medium na obrázok a nechajte ho opatrne nasiaknuť roztokom. Jemným tlakom drevenej špachtličky alebo kovovej lyžičky pretlačte obrázok z papiera na dekorovanú plochu. Papier odstráňte a motív zafixujte lakovaním. Pracujte po malých plochách, aby ste stihli zatlačiť motív na želané miesto ešte predtým, ako transfer na papieri vyschne.

Image transfer medium najlepšie skombinujete s jednofarebnými motívmi, náčrtmi alebo textom, pretože prenos obrázkov nebude úplne ostrý na všetkých hranách. Transfer vytvára vintage ošúchaný vzhľad.

Tip: Pri prenose obrázku na textil si papier najprv prilepte lepiacou páskou. Po namočení vatovou paličkou a popritláčaní drevenou paličkou papier tentokrát neodstráňte, ale prejdite po ňom žehličkou 15 - 20 sekúnd na strednom stupni. Opakujte namáčanie a pritláčanie paličkou, potom papier odstráňte a následne ho ešte raz zafixujte žehličkou cez papier na pečenie cca 1 min.

Image transfer medium má objem 20 ml.

 

 

 

Súvisiace produkty