Home decor šablóna, 20 x 14,6 cm, soby

Home decor šablóna, 20 x 14,6 cm, soby

Výrobca PENTART

Plastová šablóna na maľovanie je výborná výtvarná pomôcka, ktorá sa dá využiť na mnoho spôsobov. Používa sa na maľovanie pomocou akrylových farieb, hobby farieb... celý popis

Skladom
2 ks
Kód produktu
33467

1,49 € s DPH

1,73 €
SKLADOM ks

Popis produktu

Plastová šablóna na maľovanie je výborná výtvarná pomôcka, ktorá sa dá využiť na mnoho spôsobov. Používa sa na maľovanie pomocou akrylových farieb, hobby farieb (na keramiku, sklo, textil), tušov či sprejov.

Vďaka vyrezanému motívu jednoducho ozdobíme textil, sklo, keramiku, drevo a dokonca aj stenu. Je ľahko upevniteľná na akýkoľvek povrch. Pre lepšie zafixovanie šablóny na zdobený materiál môžeme použiť papierovú pásku alebo fixačný sprej. Vďaka tomu sa nám na predmete neposunie a farby sa nám tak lepšie nanášajú. Po maľovaní ju stačí umyť pomocou mydlovej vody. Šablóna je opätovne použiteľná. Pre aplikovanie farieb môžete použiť tenký, podkladový alebo tupovací štetec, pre savovanie rozprašovač.


Rozmer: 20 x 14,6 cm.

Pri niektorých druhoch je súčasťou aj negatív (vyrezaná časť vzoru), vďaka čomu môžete vyskúšať rôzne variácie zdobenia.