Fixka na porcelán DARWI ARMERINA 6 ml červená

Fixka na porcelán DARWI ARMERINA 6 ml červená

Fixka na porcelán Darwi Armerina je tu pre tých, ktorí chcú vniesť kus umenia aj do svojej kuchyne. Vďaka týmto fixkám s vymeniteľným hrotom nakreslíte obrysové... celý popis

Skladom
2 ks
Kód produktu
340013490

3,63 € s DPH

SKLADOM ks

Popis produktu

Fixka na porcelán Darwi Armerina je tu pre tých, ktorí chcú vniesť kus umenia aj do svojej kuchyne. Vďaka týmto fixkám s vymeniteľným hrotom nakreslíte obrysové línie, vyplníte plochy a zvládnete aj nápisy. Cez hrot preteká farba pomaly a rovnomerne, vďaka spoľahlivému ventilovému systému. Aby farba v hrote nevyschla, odporúčame po práci fixku vždy uzavrieť pomocou vrchnáčika. Ak by sa aj náhodou stalo, že hrot zaschne, nič sa nebojte. Stačí hrot vybrať z fixky a umyť pod teplou tečúcou vodou alebo ho vymeniť.

Použitie: Odmastnite povrch porcelánového predmetu pomocou alkoholu a poriadne ho vysušte. Nakreslite naň motív pomocou fixky Darwi Armerina. Nechajte motív vyschnúť aspoň 48 hodín. Porcelánové predmety s motívmi fixkou Armerina nie je potrebné vypaľovať. Predmety po vyschnutí motívu môžete umývať v umývačke.

Farby nie sú určené na kontakt s jedlom a nápojmi, odporúčame motív kresliť po vonkajších stranách hrnčekov a na bočné okraje tanierov.

Farby fixiek Armerina sú svetlostále a nemenia svoje odtiene, dajú sa miešať a vytvárať si tak nové odtiene. Sú odolné voči poveternostným vplyvom a oderu.

Fixka s vymeniteľným hrotom má objem 6 ml.