INÉ TECHNIKY

EULENSPIEGEL, Farby na tvár, Sada Hello Princess

Skladom 0 ks
Kód produktu EU212073
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca STAEDTLER

23,99 € s DPH

Popis produktu

Profesionálne farby na tvár Eulenspiegel vydržia vďaka vysokému obsahu pigmentu a vysokej krycej schopnosti na veľa použití. Sú ľahko riediteľné vodou a ľahko sa s nimi pracuje.
Spĺňajú všetky nariadenia EÚ 2009/48 / EG pre hračky a sú šetrné ku koži. Na nanášanie farby použite štetec, pre väčšie plochy špongiu alebo tupovací špongiový štetec.
Po zaschnutí sa farby na dotyk neotierajú. Po použití nechajte farby dobre vyschnúť. Vďaka prírodnému zloženiu vám vydržia veľmi dlho a môžete ich opakovane používať.
Farbu z kože ľahko odstránite pomocou vody a mydla.

Sada profesionálnych farieb obsahuje 10 farieb v plastovej palete po 3,5 ml - perleťová polárna modrá, svetloružová, biela, čierna, slnečná žltá, perleťová, perleťová limetková zelená, perleťovájahodová červená, perleťová faraónova zlatá, perleťová ultrafialová, 4 split cake farby po 3,5 ml - fuchsia/biela, trávová zelená/čarodejnícka zelená, svetlomodrá/tmavomodrá, tmavooranžová/žltá, 2 x 2 g trblietky, 2 jemné špongie, 1 x profesionálny štetec, 1 x pointer a 40 stranovú brožúru so 17 návodmi na tému \"Malá princezná\".

Spôsob maľovania s týmito farbami je úplne rovnaký ako s vodovkami. Zmiešajte ich s trochou vody a maľujte detaily tekným štetcom a väčšie plochy ideálne špongiou.
Sú vhodné aj pre celiatikov a vegánov.

Balenie s veľkosťou 12 ml vydrží približne na 30 tvárí.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.