HOBBY POTREBY

Dipping paint, samonivelačná farba na namáčanie, 250 ml, čierna

Skladom 14 ks.
Kód produktu 41343
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca

7,58 € s DPH

Popis produktu

Dipping paint samonivelačná farba značky Pentart prináša možnosť zjednodušiť si tvorivý proces. Namáčacia farba (dipping paint) je založená na vodnej báze a má hustejšiu konzistenciu, vďaka čomu je perfektná na namáčanie objektov. Po zaschnutí vytvára jednoliatu vrstvu podobnú porcelánu s vysokým leskom.

Výhodou tejto namáčacej farby je jej vysoký lesk a samonivelačná schopnosť - po namočení predmetu do farby sa farba rozteká a prelína, takže zanecháva nádherný jednoliaty povrch, ktorý nieje potrebné upravovať štetcom.

Použitie: čistý predmet, ktorý chcete namáčať vo farbe Dipping paint napichnite alebo nalepte na špajdľu. Do hlbšej nádoby nalejte farbu Dipping paint. Predmet do farby namočte a krúživým pohybom ho pomaly vyberajte z tekutiny tak, aby ste pokryli celý povrch predmetu. Špajdľu s predmetom zapichnite tak, aby prebytočná farba mohla odtiecť. Sledujte posledné stekajúce kvapky, prípadne ich odstráňte, aby vám na predmete nezostali stečené kvapky namáčacej farby. Nechajte vrstvu farby zaschnúť minimálne 24 hodín.

Farbu je možné použiť na rôzne typy materiálov - lepenku, drevo, sklo, plast, kov, polystyrén, sádrové odliatky aj vymodelované predmety zo samotvrdnúcej hmoty.

Tip: namáčaciu farbu Dipping paint odporúčame použiť ako vysokolesklý základ pre tvorbu efektov s Rub-on chrómovými práškovými pigmentami.

Balenie farby má objem 250 ml.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.