DETSKÁ SADA FIMO KIDS - Mačiatka

DETSKÁ SADA FIMO KIDS - Mačiatka

Výrobca STAEDTLER

FIMO kids je polymérová hmota prvotriednej kvality určená na modelovanie s nespočetnými možnosťami využitia. Používa sa na výrobu dekorácií, šperkov, korálok, f... celý popis

Skladom
2 ks
Kód produktu
8034 16 LZ

7,89 € s DPH

SKLADOM ks

Popis produktu

FIMO kids je polymérová hmota prvotriednej kvality určená na modelovanie s nespočetnými možnosťami využitia. Používa sa na výrobu dekorácií, šperkov, korálok, figúrok, ozdôb a vlastne čohokoľvek čo pomocou vašej kreativity dokážete vytvoriť. Veľmi obľúbené je dekorovanie šálok, hrnčekov, príborov či výroba bytových dekorácií.
 
Použitie: Blok hmoty je prakticky rozdelený na 8 rovnakých častí, čo značne uľahčuje miešanie nových odtieňov. Odrežte si kúsok hmoty, ktorý najprv rozpracujte v rukách, aby zmäkol. Vymodelujte si predmet z FIMO hmoty. Predmet položte na plech vystlaný papierom na pečenie. Vaše výrobky si zachovajú svoju farbu a tvar aj po vytvrdení. Fimo modelované predmety sa zapekajú v elektrickej rúre na 110°C. Primeraná doba pečenia je približne 30 minút. Po pečení nechajte výrobky vychladnúť.  Následne hotové výrobky je možné nalakovať, zalievať kryštálovou živicou alebo inak povrchovo upravovať.

FIMO hmotu je možné kombinovať aj s inými polymérovými hmotami, napr. CERNIT a PREMO.

Rada FIMO kids je jemná a mäkká (ešte mäkkšia ako FIMO Soft), ľahko sa spracováva a tvaruje. Odporúča sa pre deti, ktoré radi pracujú s mäkkými polymérovými hmotami na hobby úrovni. Rozvíjajú predstavivosť a kreativitu malého dieťaťa a podporujú jemné motorické zručnosti. Veľmi dobre sa používa pri práci s textúrami, formami, metalickými práškami, farbami a pod.


Balenie obsahuje:
4x FIMO kids 42g v odtieňoch: biela, svetlá hnedá, svetlá šedá, čierna