Decoupage lepidlo s lakom a glitrami 100 ml

Decoupage lepidlo s lakom a glitrami 100 ml

Výrobca PENTART

Decoupage lepidlo s lakom a glitrami (Decoupage varnish&glue - glitter) je vodou riediteľné lepidlo a lak v jednom s hustou konzistenciou, ktoré sa používa ... celý popis

Skladom
2 ks
Kód produktu
2470

3,27 € s DPH

SKLADOM ks

Popis produktu

Decoupage lepidlo s lakom a glitrami (Decoupage varnish&glue - glitter) je vodou riediteľné lepidlo a lak v jednom s hustou konzistenciou, ktoré sa používa na tvorbu servítkovej techniky alebo dekupáže.

Decoupage lepidlo s lakom a glitrami zanecháva trblietavý povrch. Je možné ho použiť na všetky typy podkladov ako drevo, papier, polystyrén, terakota, sadra, kameň a iné.

Použitie: Pred použitím poriadne pretrepte. Vyberte si motív na ryžovom papieri alebo servítke, ktorý chcete na základ aplikovať. Na textil pod motív naneste vrstvu lepidla. Položte naň ryžový papier s motívom a zo stredu motívu prechádzajte štetcom po ryžovom papieri a pritláčajte ho k základu. Takýmto spôsobom vytlačíte spod motívu aj vzduchové bublinky. Na povrch ryžového papiera znova naneste vrstvu lepidla, ktoré po uschnutí bude plniť funkciu vrchného laku.

Balenie má objem 100 ml.