HOBBY POTREBY

BISON, Epoxidové lepidlo, 5 min, 24 ml

Skladom 5 ks
Kód produktu LU055
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca BISON

10,17 € s DPH

Popis produktu

BISON Epoxidové lepidlo je dvojzložkové živicové lepidlo, ktoré si zoberte na pomoc pri všetkých väčších projektoch. Je vhodné na lepenie kovov, dreva, drevotriesky, tvrdého PVC, laminátov, keramiky, porcelánu, skla, betónu, kameňov, gumy, polystyrénu. Nie je vhodné na lepenie PP, PE, teflónu a silikónu.

Lepidlo je skvelé na lepenie väčších projektov a ťažších vecí, má pevnosť do 170 kg/cm2. Po vytvrdnutí zostáva číre, odolné kyselinám a rozpúšťadlám, vlhkosti, olejom aj liehom. Odolá teplote od -50°C do 80°C.

Použitie: Odmastnite si povrchy predmetov, ktoré chcete zlepiť. Odstráňte uzáver dvojstrekačky a vytlačte si plnidlo a tvrdidlo v pomere 1:1 na pomocnú podložku, kde obe zložky poriadne premiešate. Premiešané dvjozložkové lepidlo má spracovateľnosť 5 minút, preto pracujte rýchlo. Pri drsných a poréznych materiáloch stačí nanášať lepidlo jednostranne, pri hladkých materiáloch naneste lepidlo na obe plochy, ktoré chcete zlepiť. Plochy k sebe pritlačte a zafixujte svorkami, aby malo lepidlo čas poriadne vytvrdnúť. Lepidlo vytvrdne pri izbovej teplote do 7 hodín tak pevne, že môžete so zalepeným predmetom manipulovať. Pre kompletné vytvdnutie do funkčnej pevnosti odporúčame nechať lepidlo schnúť 24 hodín.

Lepidlo dráždi pokožku. Pri styku pokožky s lepidlom odporúčame rýchle umytie veľkým množstvom vody a mydla.

Balenie obsahuje 24 ml lepidla.