Alkoholový čistič, riedidlo, 500 ml

Alkoholový čistič, riedidlo, 500 ml

Alkoholový čistič alebo aj alkoholové riedidlo je priehľadná tekutina typického zápachu, ktorá pomôže aj pri tvorení. Alkoholový čistiť využijete najmä pri alko... celý popis

Skladom
35 bal.
Kód produktu
ALK002_5_CF

4,00 € s DPH

SKLADOM bal.

Popis produktu

Alkoholový čistič alebo aj alkoholové riedidlo je priehľadná tekutina typického zápachu, ktorá pomôže aj pri tvorení. Alkoholový čistiť využijete najmä pri alkoholovom maľovaní ako základný nosič pigmentov, vďaka ktorému môžete pigmenty po Yupo papieri krásne rozpohybovať a miešať. Ďalej riedidlo pomôže najmä pri uchovávaní nástrojov a čistení po tvorení. Vyčistí štetce, ktoré ste používali na olejomaľbu, či nanášanie voskových pást, antikovacích pást alebo riedidlom riaditeľných lakov.

Skvelou pomôckou bude aj pri tvorení z polymérových hmôt – namočenou tyčinkou do uší do riedidla šikovne odstránite prach a malé nečistoty z povrchu rozpracovaného polyméru. Na čistenie pomôcok a nástrojov bude riedidlo skvelé aj pri liatí krištáľovej živice.

UPOZORNENIE: Nebezpečné vdychovať riedidlový zápach - pracujte v dobre vetranej miestnosti a pri otvorených oknách. Vysoko horľavý.

Neodporúčame nechávať v dosahu detí.

Balenie obsahuje 500 ml alkoholového čističa.