Transfer Potch 150 ml

Transfer Potch 150 ml

Výrobca Kreul

Transfer potch značky Kreul je transfer na vodnej báze. Otvára nové možnosti dekorovania rôznych povrchov ako je plátno, drevo, keramika, kov, sklo, porcelán, r... celý popis

Skladom
5 ks
Kód produktu
CK49951

7,10 € s DPH

SKLADOM ks

Popis produktu

Transfer potch značky Kreul je transfer na vodnej báze. Otvára nové možnosti dekorovania rôznych povrchov ako je plátno, drevo, keramika, kov, sklo, porcelán, rôzne tkaniny (len ručné pranie) alebo sviečky.
Tlačte alebo kopírujte na laserovej tlačiarni novinové články, fotky z časopisov alebo vlastné fotografie a preneste ich na vhodný povrch pomocou Transfer potch a následne zalakujte lakom. Pri tvorbe sviečky použite lak na báze vosku.
Po vyschnutí má výrobok saténový lesk a je vodeodolný.

Použitie: Vytlačte alebo okopírujte vašu originálnu fotografiu alebo akýkoľvek iný motív na laserovej tlačiarni. Potom položte fotografiu na podklad a naznačte si jej obrysy. Natrite transferom čelnú stranu fotografie a rovnako natrite súvislou vrstvou transferu vyznačenú plochu na podklade. Pracujte rýchlo! Zoberte natretý obrázok a čelnou stranou dolu ho položte do obrysu vyznačeného na podklade tzv. "mokré na mokré". Rovnomerne pritlačte. Prebytok transferu po krajoch obrázku hneď odstráňte handričkou. Obrázok dôkladne vysušte fénom (cca 10 min.), nechajte úplne vychladnúť. Ako alternatívu môžete sušiť aj 24 hodín pri izbovej teplote. Papierovú vrstvu navlhčite kuchynskou hubkou a vyčkajte, kým papier nezmäkne. Potom papier vydrolte prstami alebo opatrne hrubou stranou hubky. Zostane len vrstva vodeodolného Transfer potch s preneseným obrázkom. Jemné biele zbytky papierových vlákien zmiznú ďalším prelakovaním ďalšou vrstvou transferu alebo akrylovým lakom.

Balenie Transfer potch má objem 150 ml.