Dvojzložkové pevné epoxidové lepidlo, sivé, 30 min

Dvojzložkové pevné epoxidové lepidlo, sivé, 30 min

Dvojzložkové pevné epoxidové lepidlo je číre, určené pre hobby použitie aj remeslá. Minimálna pevnosť je 140kg/cm2. Je určené k opravám a lepeniu dreva, drevotr... celý popis

Skladom
9 ks
Kód produktu
LU052

3,49 € s DPH

5,66 €
SKLADOM ks

Popis produktu

Dvojzložkové pevné epoxidové lepidlo je číre, určené pre hobby použitie aj remeslá. Minimálna pevnosť je 140kg/cm2. Je určené k opravám a lepeniu dreva, drevotriesky, tvrdých plastov, laminátov, keramiky, porcelánu, skla, betónu, kameňa, gumy, penového polystyrénu. Nie je vhodné na silikón, teflón a polyolefíny (PP, PE).

Manipulačná pevnosť po 7 hodinách, funkčná pevnosť po 24 hodinách. Má tmavo šedú až čiernu farbu (vyzerá ako tekutý kov), nezmršťuje sa, nepodlieha vode ani chemickým vplyvom. Odoláva teplotám od -20°C do +100°C. Pracovná teplota +20°C, minimálna +15°C.

Použitie: Lepený povrch musí byť čistý a suchý. Kovy ošetrujeme acetónom, sklo liehom. Tuby prepichnite a vytlačte z nich zodpovedajúce množstvo živice (A) a tvrdidla (B) v pomere 1:1 a dôkladne premiešajte. Naneste na jednu z lepených plôch a ihneď zafixujte v požadovanej polohe.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Balenie obsahuje dve zložky, jedna má objem 30,4 g a druhá zložka má objem 26,4 g.