Silikónová poduška na pečiatkovanie so stierkou

Silikónová poduška na pečiatkovanie so stierkou

Silikónová poduška na pečiatkovanie so stierkou je priehľadná poduška na dlhej plastovej rúčke, ktorá má polkruhový tvar. Skvele sa používa ako rúčka a držadlo ... celý popis

Skladom
47 bal.
Kód produktu
CF5050

1,99 € s DPH

SKLADOM bal.

Popis produktu

Silikónová poduška na pečiatkovanie so stierkou je priehľadná poduška na dlhej plastovej rúčke, ktorá má polkruhový tvar. Skvele sa používa ako rúčka a držadlo na odtláčanie silikónových pečiatok na všetky oblé povrchy. Silikónová poduška je mäkká a flexibilná čo zaručuje, že sa prispôsobí a priľne ľahko aj na nerovné povrchy. Vďaka priehľadnosti materiálov viete veľmi dobre odsledovať umiestnenie pečiatky tak, že sa budete cez priehľadnú plastovú rúčku pozerať až na pečiatku a miesto, kam ju umiestňujete.

Šírka silikónovej podušky je 27 mm, dĺžka podušky aj s plastovou rúčkou je 50 mm.

K silikónovej poduške prislúcha aj malá plastová biela stierka s dĺžkou 44 mm.

Poduška v kombinácií so stierkou sa používa na prenášanie vzorov a motívov z kovových šablón. Do medzierok v kovovej šablóne sa nanesie farba, prebytočná farba sa v tekutom stave odstráni zo šablóny práve potiahnutím stierky. Následne sa poduška odtlačí na šablónu s farbou a farba sa podľa vzoru šablóny zachytí na poduške. Potom sa poduška aj s motívom odtlačí na požadovaný základ.