UMELECKÉ POTREBY

Akvarelová sada pre začiatočníkov, cca A4

Skladom 2 ks
Kód produktu AQ- SADA1
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca

29,99 € s DPH

Popis produktu

Tento základný set na akvarel je vhodný pre každého kto začína s akvarelom a potrebuje základnú výbavu. Sada obsahuje všetko, čo potrebujete na úspešné začatie maľby.

Sada obsahuje:

- 20 hárkov akvarelového papier Fabriano, lisovaného za studena, 300 g s rozmerom 17,5 x 35 cm. Ide o ručne rezaný papier, takže okraje nie sú lepené.
- sadu 12 základných farieb v polpanvičkách od Winsor and Newton
- akvarelový štetec s vlasom veveričky. veľkosť 4
- tenký syntetický okrúhly štetec na detaily, veľkosť 4
- sololitovú podložku na papier
- papierovú lepiacu pásku na prichytenie papiera o podložku.

Ak vám v tejto sade čokoľvek chýba, môžete si to doobjednať individuálne.

Biela lepiaca krepová páska je určená na dočasné prekrývanie. Je nevyhnutná pri napínaní papiera pri maľovaní akvarelovými farbami. Je jemnejšia ako žltá krepová páska, takže dobre priľne ale pri odstraňovaní netrhá papier.
Je možné ňou oblepiť akékoľvek predmety a plochy, ktoré chceme dočasne uchrániť od farby. Pri maľovaní akrylovými farbami odporúčame pásku odstrániť ešte za \"mokra\", aby ste predišli následnému trhaniu farieb.

Štýlový štetec s jemným prírodným vlasom zo sivej veveričky, ktorý dokáže nabrať veľa vody, s krátkou bambusovou rúčkou, ideálny pre akvarelovú maľbu.

Dĺžka rúčky 15 cm.

Akvarelové farby Cotman v polpanvičkách (hlaf pan) od výrobcu Winsor & Newton sú vyrobené podľa ich štandardov vysokej kvality. Akvarelové farby zo série Cotman sú cenovo dostupnejšie, pretože niektoré drahšie pigmenty sú nahrádzané lacnejšími alternatívami.
Vrecková mini sada obsahuje 12 odtieňov akvarelových farieb Cotman: Lemon Yellow, Cadmium Yellow, Cadmium Red Pale Hue, Crimson Alizarin, Ultramarine, Intense Blue, Emerald Green, Sap Green, Yellow Ochre, Burnt Sienna, Burnt Umber, China White. Okrem toho v nej nájdete vreckový štetec a plastové púzdro, ktoré slúži zároveň aj ako paleta.

Akvarelový papier Fabriano Studio Cold Press je za studena lisovaný 300 g papier je svojím pomerom ceny a kvality ideálnym riešením nielen pre začiatočníkov, ale aj študentov umeleckých smerov.
Papier nie je lepený na stranách, preto je ho potrebné poriadne zalepiť pred maľovaním.
Tento papier na akvarel je vyrobený zo vzácnej zmesi bavlny (25%) a celulózy, ktorá neobsahuje lignín (lignin free) a je tiež bez obsahu kyselín (acid free). To zaručuje jeho časovú nemennosť.
Papier je vyrobený 100 % z ECF buničiny (bez obsahu chlóru - Elemental Chlorine Free), s certifikátom FSC®. Na výrobu papiera bola použitá energia z obnoviteľných zdrojov hydroelektrární.
Je ideálny pre akvarel, temperu, gvaš/kvaš, akryl, atrament.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.