Studio Modelovacia pasta Heavy ECO 945 ml

Studio Modelovacia pasta Heavy ECO 945 ml

Výrobca Pebeo

Studio modelovacia pasta Heavy ECO značky Pébéo je krycia pasta s veľmi vysokou viskozitou ideálna na tvorbu obrysov alebo vzorov. Najlepšie sa nanáša sa pomoco... celý popis

Skladom
0 ks
Kód produktu
818676

26,59 € s DPH

Popis produktu

Studio modelovacia pasta Heavy ECO značky Pébéo je krycia pasta s veľmi vysokou viskozitou ideálna na tvorbu obrysov alebo vzorov. Najlepšie sa nanáša sa pomocou modelovacej špachtle. Má vysokú hustotu - nedá sa rozotierať ako farba, ale tvaruje sa a modeluje na vytvorenie reliéfnych textúr na rovných povrchoch ako je drevo alebo plátno.

Vo vlhkom stave je možné ju zmiešať aj s akrylovými farbami a tak ju zafarbiť. Pridávajte farbu po malých kusoch postupne, aby ste veľkým množstvom farbmi nezmenili konzistenciu modelovacej pasty.

Doplnky značky Studio ECO obsahujú 100% recyklovanú živicu, ktorá vytvára 7-krát menej emisií CO2 pri výrobe v porovnaní s inými značkami. Zároveň si zanecháva všetky svoje kvality ako výdrž, flexibilitu, silu a priľnavosť. Všetko doplnky značky Studio Eco od Pébéo sa dajú vzájomne kombinovať.

Modelovacia pasta drží svoj objem a po vyschnutí nepraská. Po vyschnutí má matný povrch. Povrch po vyschnutí je možné pomaľovať akrylovými farbami.

Pastu odporúčame nanášať na plátno, drevo, kartón a šepsovanú lepenku maliarskymi špachtľami a vytvárať do nich geometrické obrazce pomocou stierok, špachtlí a štetcov. Vytvoríte si tak trendové textúrne diela.

Balenie obsahuje 945 ml pasty.