KREATÍVNY MATERIÁL

Transferový papier, A4, 2ks, Clocks

-51%
Skladom 1 ks
Kód produktu DFTR042
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca STAMPERIA
Pôvodná cena 2,01 €

0,99 € s DPH

Popis produktu

Transferový papier slúži na prenášanie obrázkov na zvolený podklad pomocou Image transfer média alebo Transfer gélu. Už si ďalej nemusíte tlačiť obrázky na laserovej tlačiarni, ale môžte si vybrať so širokej škály transferových papierov v našej ponuke.

Prenos pomocou Image transfer média:
Priložte obrázok tlačenou stranou k povrchu, namočte paličku s vatou do transfer média a prechádzajte ňou po papieri až kým nie je jemne namočený. Potom si zoberte drevenú paličku a poriadne popritláčajte papier, aby sa obrázok otlačil na povrch.

Pri prenose obrázku na textil si papier najprv prilepte lepiacou páskou. Po namočení vatovou paličkou a po pritláčaní drevenou paličkou papier tentokrát neodstráňze, ale prejdite po ňom žehličkou 15 - 20 sekúnd na strednom stupni. Opakujte namáčanie a pritláčanie paličkou, potom papier odstráňte a následne ho ešte raz zafixujte žehličkou cez papier na pečenie cca 1 min.

Prenos pomocou transfer gélu:
Gel na transfer naneste najprv na vybraný obrázok alebo text, ktorý ste si vystrihli a nechajte cca 30 minút zaschnúť. Následne si transfer gel naneste aj na dekorovaný predmet (drevo, kov, textil) na miesto, kam chcete motív umiestniť a bez čakania tam pritlačte obrázok motívom dolu. Pretrite transfer gélom aj zvrchu a nechajte poriadne zaschnúť (min. 1,5-2 hodiny). Následne si pomocou plochého štetca namočeného v čistej vode rozmočte papier a prstom ho opatrne zošúchajte. Po zošúchaní nechajte poriadne preschnúť a zalakujte.

Dva kusy transferového papiera majú rozmer A4 (210 x 297 mm) a motív hodín.