Strojček na polymérové hmoty

Strojček na polymérové hmoty

Výrobca Artemio

Strojček na polymérové hmoty je manuálny lis na tvorbu bižutérie z polyméru značiek Fimo a Cernit, no môžete ho použiť aj na prácu s inými modelovacími hmotami.... celý popis

Skladom
0 ks
Kód produktu
18002081

34,86 € s DPH

Popis produktu

Strojček na polymérové hmoty je manuálny lis na tvorbu bižutérie z polyméru značiek Fimo a Cernit, no môžete ho použiť aj na prácu s inými modelovacími hmotami.

Strojček slúži na vytvorenie dlhého pásu hmoty rovnakej hrúbky. Výhodou tohto stroja je možnosť nastavenia hrúbky výlisku, akú potrebujete. Nehovoriac o tom, že vždy pomôže spracovať tvrdšiu hlinu a poriadne ju premiešať, ak sa snažíte spojiť viacero farieb do jednej.

Použitie: Pred prácou upevnite stroj na polymérové hmoty o pevný podklad, najlepšie na kraj stola. Pri upevňovaní v spodnej časti vznikne podtlak, ktorý stoj udrží bez pohybu na pracovnom stole. Následne si pomocou otočeného kolieska na ľavej strane nastavte požadovanú šírku výlisku. Točením kolieska zadávate rozostup medzi lisujúcimi valcami. Nakoniec stačí kus polymérovej hmoty prelisovať otáčaním za kľuku na pravej strane stoja.

Po práci odporúčame očistiť zachytenú hmotu na valcoch a vnútornej strane stroja pomocou drevenej paličky alebo špachtle, a utierť vlhčenými utierkami.

Strojček na polymérové hmoty má rozmery 14 x 21 x 14,5 cm.