HOBBY POTREBY

Setacolor 3D, sada 5x20 ml

-15%
Skladom 2 ks
Kód produktu 756101
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca PEBEO

15,29 € s DPH

Popis produktu

Kontúry na textil Setacolor od Pébéo umožňujú vytvárať na textile 3D efekt. Zachovávajú pohyb tkaniny a nelámu sa. Variabilná tryska umožňuje kresliť ako tenké tak aj široké kontúry. Pri aplikácii netvorí bublinky a tubu je možné vyprázdniť bez zbytkov. Aplikujte na čistú látku a nechajte 6 hodín schnúť. Fixuje sa žehlením z rubovej strany počas 5 minút. Odporúča sa prať na 40°C (prvé pranie po 72 hodinách schnutia). Nepoužívajte sušičku, nechajte schnúť na vzduchu. Sada obsahuje 2x Setacolor 3D glitter: Red, Green a 3x Setacolor 3D Metal: Yellow, Gold a Silver.špongiu, paletu a 10 farieb na porcelán 45 ml v nasledovných odtieňoch: marseilles yellow, agate orange, lapis blue, ruby red, amethyst, turquoise, peridot green, mummy brown, greengold a dune yellow.

Sada obsahuje 10 vybraných zapekacích farieb Porcelain 150 v 45 ml balení, 1x kontúru zlatú, okrúhly štetec č. 8, paletku a hubku.
Sada obsahuje tieto farby: marceilles yellow, agate orange, lapis blue, ruby red, amethyst purple, turquoise, peridot green, mummy brown, greengold a dune yellow.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.