Ryžový papier, A4, Lady Vagabond flying ship

Ryžový papier, A4, Lady Vagabond flying ship

Výrobca PENTART

Ryžový papier od firmy Stamperia je ideálny na servítkovú techniku (decoupage). Je pevnejší ako servítka, netrhá sa a nevytvárajú sa pod nim bubliny. Je vhodný ... celý popis

Skladom
2 ks
Kód produktu
DFSA4521

0,99 € s DPH

1,77 €
SKLADOM ks

Popis produktu

Ryžový papier od firmy Stamperia je ideálny na servítkovú techniku (decoupage). Je pevnejší ako servítka, netrhá sa a nevytvárajú sa pod nim bubliny. Je vhodný na zdobenie skla, dreva, MDF, kartónu a iných povrchov. Jeho jemná štruktúra dokonale priľne k zdobenému povrchu.

Ryžový papier je tenký, polopriehľadný papier z gramážou 30g/m2 vhodný na tvorbu technikou dekupáž, scrapbooking, cardmaking a journalling.  Ryžový papier má prírodnú bielu farbu a na sebe natlačený motív, aby dobre vynikol. Ryžový papier je typický svojou štruktúrou – je hladký a obsahuje viditeľné väčšie kusy vlákien. Na to, že papier je dosť tenký je až neuveriteľne flexibilný, neroztrháte ho manipuláciou v rukách.

Použitie: Ryžový papier sa nestrihá. Vyberte si papier s motívom, ktorý sa vám najviac páči. Pomocou štetca a vody vytvorte ohraničenie asi 0,5 cm od vybraného motívu. Kým je ohraničenie mokré, trhaním oddeľte motív od ostatnej časti papiera. Potom je motív pripravený na aplikovanie na predmet pomocou dekupážneho lepidla.

Rozmer ryžového papiera je A4 (210 x 297 mm).