HOBBY POTREBY

Porcelaine 150 45 ml, 14 Parma violet

Skladom 2 ks
Kód produktu 024-014
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca PEBEO
Pôvodná cena 3,90 €

2,99 € s DPH

Popis produktu

Porcelaine 150 sú tekuté farby na porcelán pripravené k okamžitému použitiu. Odtiene farieb je možné ich vzájomne miešať. Farby sú hlboké a lesklé, priehľadné alebo krycie, majú smaltovací alebo glazúrovací povrch pre zapečenie. Odtiene farieb je možné vzájomne miešať. Je možné ich aplikovať na žiaruvzdorné materiály ako porcelán, hrnčiarske nádoby, kovy, oceľ, sklo a pod.

Použitie: Vyčistite a odmastnite si základ na ktorý chcete maľovať (napríklad hrnček). Farby poriadne premiešajte pred začatím práce. Nakreslite svoj motív na porcelánový základ (hrnček) pomocou štetca. Po dokončení kreslenia nechajte celý motív zaschnúť aspoň 24 hodín. Hrnček s uschnutým motívom následne zapekáme 35 minút pri teplote 150 °C v domácej rúre. Vypálený motív je zafixovaný a jemožné odekorovaný porcelán umývať v umývačke riadu.

Upozornenie: Farby nie je vhodné nanášať na miesta, ktoré môžu byť v kontakte s jedlom či nápojmi. Odporúčame maľovať po vonkajšej strane hrnčekov a misiek, alebo na okraje tanierov.

Balenie porcelánovej farby má objem 45 ml.