Podľahnite diamantovému maľovaniu!

Naspäť18. 07. 2020 ČLÁNKY
Podľahnite diamantovému maľovaniu s DIAMOND DOTZ Ⓡ

Diamantové maľovanie je technika, ktorá sa stala obľúbenou po celom svete iba pred pár rokmi. Ak máte radi vyšívanie, puzzle alebo akékoľvek iné tvorenie vyžadujúce si trpezlivosť, táto technika je pre vás ako stvorená!

Sety na diamantové maľovanie vyrábajú desiatky spoločností, my vám prinášame produkty spoločnosti DIAMOND DOTZ Ⓡ a máme na to pár dobrých dôvodov!

  • Prvenstvo je dôležité! Ide o prvú spoločnosť, ktorá sa venovala výrobe kamienkov a príslušenstva na diamantové maľovanie.
  • Unikátne dizajny! Všetky dizajny sú licencované alebo vlastnené priamo spoločnosťou na použitie po celom svete.
  • Diamanty, diamanty, diamanty! Špeciálne živicové kamienky sú vyrobené z prvotriednych materiálov, majú okrúhly tvar a priemer 2,8 mm. Každý „diamant“ má 13 plôch, z ktorých sa odráža svetlo a preto sa všetky obrázky tak krásne ligocú.
  • Podklad je základ! Pevné vysokokvalitné plátno vyrobené zo 100% tkaného polyesteru má silnú lepiacu vrstvu a je odolné voči zhybom. Je prispôsobené tomu, aby unieslo váhu všetkých kamienkov a ani jeden sa nedolepil. Plátnu dodáva unikátny vzhľad rámovanie, ktoré je veľmi jednoduché.
  • Krásne pozadie! Pozadie obrázkov tvorí vysokokvalitná potlač, ktorá odoláva poškriabaniu aj vyblednutiu. Atramenty použité na tlač sú netoxické.
  • Nemusíte sa limitovať! Okrem klasických obrázkov sú v ponuke aj nálepky, pohľadnice, vankúše či nálepky.
  • Bezpečnosť na prvom mieste! Všetky súčastisetov sú samostatne testované a certifikované v súlade so štandardmi platiacimi v EÚ a USA.
Diamond dotz diamantové maľovanie

A prečo podľahnúť práve diamantovému maľovaniu?

Diamantové maľovanie je veľmi obľúbené pre jeho jednoduchosť a unikátny efekt. Túto techniku je pomerne jednoduché sa naučiť a zvládnu to aj deti, pre ktoré sú vytvorené špeciálne sety. Všetky sety sú odstupňované podľa náročnosti a tak môžete začať s menším obrázok a keď vás táto technika pohltí, siahnuť aj po pokročilejších motívoch.

V ponuke sú rôznorodé motívy nakombinované tak, aby si vybral naozaj každý. Ak vás to ale láka vytvoriť si vlastný motív, k dispozícii je kompletné príslušenstvo aj kamienky všetkých farieb, vrátane podsvietených podložiek, ktoré uľahčujú ukladanie kamienkov na to správne miesto.

Každý set obsahuje obrázkový návod v 10 svetových jazykoch (EN, FR, ES, DE, IT, TR, EL, PL, RU AR), preklad do slovenčiny a zabezpečujeme my a prikladáme ho ku každému setu. Zároveň je možné si ho kedykoľvek stiahnuť online na našej stránke.

Celú ponuku dostupných motívov nájdete u nás.

Diamond dotz diamantové maľovanieDiamantove malovanieDiamantove malovanieDiamantove malovanieDiamantove malovanie