Nerchau farba na tmavý textil 59 ml zelená

Nerchau farba na tmavý textil 59 ml zelená

Výrobca NERCHAU

Nerchau farba na tmavý textil je vodou riediteľná farba na textil s kvalitnými svetlostálymi pigmentami. Farby možno vzájomne miešať a vytvoriť tak ďalšie odtie... celý popis

Skladom
2 ks
Kód produktu
144504

3,63 € s DPH

SKLADOM ks

Popis produktu

Nerchau farba na tmavý textil je vodou riediteľná farba na textil s kvalitnými svetlostálymi pigmentami. Farby možno vzájomne miešať a vytvoriť tak ďalšie odtiene. Svetlejšieho tónu docielime pomocou zosvetlenia. Farby na textil veľmi dobre držia na prírodných textíliách (napr. bavlna, ľan a pod) i zmesových syntetických tkaninách (do 20%). Po fixácii zažehlením sú farby odolné bežnému užívaniu a praniu v práčke (odporúčame výrobok obrátiť na rub). Môžete si originálne ozdobiť tričko, nohavice, tašku, dáždnik, namaľovať obrus - skombinujte svoju nápaditosť a kreativitu s farbami na textil.

Použitie: Vybraný motív si najprv na zvolený textilný podklad predkreslite. Pri tmavom podklade nemusíte podmaľovávať motív bielou, farby pekne vyniknú aj na tmavom textile. Farba sa vpije do textilného vlákna a po vyschnutí nepraská a nelúpe sa. Po zaschnutí motívu farby fixujeme žehličkou 3-5 min., teplotu nastavte podľa typu textílie. Zažehľujeme z rubu alebo cez papier na pečenie. Po zažehlení je farba odolná voči praniu z rubu na 60 ° C (metalické odtiene do 40 ° C).

Balenie má objem 59 ml.