FIMO Textúra, Krajka

FIMO Textúra, Krajka

Výrobca STAEDTLER

S FIMO textúrami dokážete vytvoriť rozmanité dekoratívne vzory na rôznom povrchu. Vysoko kvalitné FIMO textúry boli vyvinuté špeciálne pre modelovacie hmoty, al... celý popis

Skladom
2 ks
Kód produktu
8744 16

2,28 € s DPH

SKLADOM ks

Popis produktu

S FIMO textúrami dokážete vytvoriť rozmanité dekoratívne vzory na rôznom povrchu. Vysoko kvalitné FIMO textúry boli vyvinuté špeciálne pre modelovacie hmoty, ale majú aj ďalšie široké využitie.
FIMO textúry sú určené na vtlačenie vzoru do povrchu hmoty (FIMO, FIMO Air, atď.), vytváranie kresieb na papier za použitia tuhy, olejových pastelov či farebných pasteliek.
Vďaka priehľadnému materiálu umiestnite textúru veľmi presne. Vysoká ohybnosť zabezpečí perfektné prenesenie vzoru aj na vypuklé a oblé tvary.
Vzor textúry do hmoty môžete prenášať vtlačením pomocou akrylového valčeka alebo strojčeka na fimo hmotu. Vysoká kvalita a odolnosť zaručí dlhú životnosť tohto výrobku.
K údržbe stačí len vlhká handrička, väčšie znečistenie odstránite pomocou mäkkej kefky.
Textúry sú vhodné na vytváranie fascinujúcich vzorov na povrchu šperkov, rámčekov, svietnikov či iných predmetov. Úžasný efekt dosiahnete aj kombináciou FIMO hmoty a perleťových púdrov.
Stačí si už len vybrať z ponúkaných vzorov.
Sada obsahuje vždy 2 rôzne textúry s rozmermi 168 mm x 150 mm.