MODELOVANIE

FIMO soft sada TREND, 8 x 25 g

Skladom 0 ks
Kód produktu 8023 C8-1P
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca

10,60 € s DPH

Popis produktu

FIMO je polymérová hmota prvotriednej kvality určená na modelovanie s nespočetnými možnosťami využitia. Používa sa na výrobu dekorácií, šperkov, korálok, figúrok, ozdôb a vlastne čohokoľvek čo pomocou vašej kreativity dokážete vytvoriť. Veľmi obľúbené je dekorovanie šálok, hrnčekov, príborov či výroba bytových dekorácií.

Použitie: Blok hmoty je prakticky rozdelený na 8 rovnakých častí, čo značne uľahčuje miešanie nových odtieňov. Odrežte si kúsok hmoty, ktorý najprv rozpracujte v rukách, aby zmäkol. Vymodelujte si predmet z FIMO hmoty. Predmet položte na plech vystlaný papierom na pečenie. Vaše výrobky si zachovajú svoju farbu a tvar aj po vytvrdení. Fimo modelované predmety sa zapekajú v elektrickej rúre na 110°C. Primeraná doba pečenia je približne 30 minút. Po pečení nechajte výrobky vychladnúť.  Následne hotové výrobky je možné nalakovať, zalievať kryštálovou živicou alebo inak povrchovo upravovať.

FIMO hmotu je možné kombinovať aj s inými polymérovými hmotami, napr. CERNIT a PREMO.

Rada FIMO SOFT je mäkšia, ľahko sa spracováva a tvaruje. Odporúča sa pre začiatočníkov a mierne pokročilých, ktorí radi pracujú s polymérovými hmotami na hobby úrovni. Veľmi dobre sa používa pri práci s textúrami, formami, metalickými práškami, farbami a pod.

Sada obsahuje:

8x Fimo soft 25 g v odtieňoch: biela, telová, mango karamel, ružový grapefruit, modrý ranný vánok, zelená pistáciová, fialová čučoriedková, šedá búrka

1x kovový kruhový základ na náramok