FIMO Leather effect 57 g, 309 indigo modrá

FIMO Leather effect 57 g, 309 indigo modrá

Výrobca STAEDTLER

FIMO je polymérová hmota prvotriednej kvality určená na modelovanie s nespočetnými možnosťami využitia. Používa sa na výrobu dekorácií, šperkov, korálok, figúro... celý popis

Skladom
2 ks
Kód produktu
8010-309

1,99 € s DPH

2,69 €
SKLADOM ks

Popis produktu

FIMO je polymérová hmota prvotriednej kvality určená na modelovanie s nespočetnými možnosťami využitia. Používa sa na výrobu dekorácií, šperkov, korálok, figúrok, ozdôb a vlastne čohokoľvek čo pomocou vašej kreativity dokážete vytvoriť. Veľmi obľúbené je dekorovanie šálok, hrnčekov, príborov či výroba bytových dekorácií.

Použitie: Blok hmoty je prakticky rozdelený na 8 rovnakých častí, čo značne uľahčuje miešanie nových odtieňov. Odrežte si kúsok hmoty, ktorý najprv rozpracujte v rukách, aby zmäkol. Vymodelujte si predmet z FIMO hmoty. Predmet položte na plech vystlaný papierom na pečenie. Vaše výrobky si zachovajú svoju farbu a tvar aj po vytvrdení. Fimo modelované predmety sa zapekajú v elektrickej rúre na 130°C. Primeraná doba pečenia je približne 30 minút. Po pečení nechajte výrobky vychladnúť.  Následne hotové výrobky je možné nalakovať, zalievať kryštálovou živicou alebo inak povrchovo upravovať.

FIMO hmotu je možné kombinovať aj s inými polymérovými hmotami, napr. CERNIT a PREMO.

Rada FIMO Leather effect je konzistentne podobná rade SOFT, je mäkšia a ľahko sa spracováva a tvaruje. Pomocou tohto FIMA dosiahnete veľmi verný efekt pravej kože. Vytvárajte nové šperky, doplnky, obaly, klúčenky a veľa ďalších výtvorov s efektom imitácie kože. Po vytvrdnutí ju môžete rezať, dierkovať, ručne šiť, je extrémne ohybná, preto ju môžete textúrovať rôznymi šablónami. Navyše je odolná voči vode.