FIMO Effect Glitter 57 g, 602 trblietavá fialová

FIMO Effect Glitter 57 g, 602 trblietavá fialová

Výrobca STAEDTLER

FIMO je polymérová hmota prvotriednej kvality určená na modelovanie s nespočetnými možnosťami využitia. Používa sa na výrobu dekorácií, šperkov, korálok, figúro... celý popis

Skladom
6 ks
Kód produktu
8020-602

2,59 € s DPH

SKLADOM ks

Popis produktu

FIMO je polymérová hmota prvotriednej kvality určená na modelovanie s nespočetnými možnosťami využitia. Používa sa na výrobu dekorácií, šperkov, korálok, figúrok, ozdôb a vlastne čohokoľvek čo pomocou vašej kreativity dokážete vytvoriť. Veľmi obľúbené je dekorovanie šálok, hrnčekov, príborov či výroba bytových dekorácií.

Použitie: Blok hmoty je prakticky rozdelený na 8 rovnakých častí, čo značne uľahčuje miešanie nových odtieňov. Odrežte si kúsok hmoty, ktorý najprv rozpracujte v rukách, aby zmäkol. Vymodelujte si predmet z FIMO hmoty. Predmet položte na plech vystlaný papierom na pečenie. Vaše výrobky si zachovajú svoju farbu a tvar aj po vytvrdení. Fimo modelované predmety sa zapekajú v elektrickej rúre na 110°C. Primeraná doba pečenia je približne 30 minút. Po pečení nechajte výrobky vychladnúť.  Následne hotové výrobky je možné nalakovať, zalievať kryštálovou živicou alebo inak povrchovo upravovať.

FIMO hmotu je možné kombinovať aj s inými polymérovými hmotami, napr. CERNIT a PREMO.


Rada FIMO Effect je konzistentne podobná rade SOFT, je mäkšia a ľahko sa spracováva a tvaruje.  Obsahuje hmoty s rôznymi efektami, ktoré dodajú vaším výtvorom nezameniteľný a originálny dizajn. Môžete si vybrať z metalických efektov, ktoré imitujú pravé kovy, z neónových oditeňov alebo hmôt svietiacich v tme, glitrových a priehľadných hmôt ako aj imitácií pravých kameňov.