INÉ TECHNIKY

EULENSPIEGEL, Farby na tvár, profesionálna sada

Skladom 0 ks
Kód produktu EU212011
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca STAEDTLER

24,49 € s DPH

Popis produktu

Profesionálne farby na tvár Eulenspiegel vydržia vďaka vysokému obsahu pigmentu a vysokej krycej schopnosti na veľa použití. Sú ľahko riediteľné vodou a ľahko sa s nimi pracuje.
Spĺňajú všetky nariadenia EÚ 2009/48 / EG pre hračky a sú šetrné ku koži. Na nanášanie farby použite štetec, pre väčšie plochy špongiu alebo tupovací špongiový štetec.
Po zaschnutí sa farby na dotyk neotierajú. Po použití nechajte farby dobre vyschnúť. Vďaka prírodnému zloženiu vám vydržia veľmi dlho a môžete ich opakovane používať.
Farbu z kože ľahko odstránite pomocou vody a mydla.

Sada profesionálnych farieb obsahuje 13 farieb v plastovej palete po 3,5 ml - biela, čierna, žltá, nebesky modrá, smaragdovo zelená, svetločervená, fialovo-ružová, perleťová zlatá, perleťová platinová, perleťová oranžová, purpurová, hnedá, 3 x trblietky - zlatá klasická, strieborná, strieborná holografická stredná, 2 jemné špongie, 2 x profesionálny štetec a návody s inšpiráciami na maľovanie.

Spôsob maľovania s týmito farbami je úplne rovnaký ako s vodovkami. Zmiešajte ich s trochou vody a maľujte detaily tekným štetcom a väčšie plochy ideálne špongiou.
Sú vhodné aj pre celiatikov a vegánov.

Balenie s veľkosťou 12 ml vydrží približne na 30 tvárí.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.