UMELECKÉ POTREBY

Daniel Smith, podkladové médium pod akvarel, primer, biela 120 ml

Skladom 2 ks
Kód produktu DS284055002
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca Daniel Smith

11,48 € s DPH

Popis produktu

Daniel Smith podkladové médium pod akvarel je pastovitý produkt s vlastnosťami primeru. Podkladové médium vám dovolí dostať akvarelovú techniku maľovania aj na iné základy, ako je papier. Vďaka nemu môžete maľovať aj na drevo, kartón a lepenku, plátno, plastové predmety, keramiku, sklo či kameň. Primer pod akvarel vytvorí na danom predmete štruktúru podobnú vaším obľúbeným cold pressed papierom (lisovaným za studena).

Na zaschnutú vrstvu podkladového média môžete ďalej kresliť ceruzkami a pastelkami, písať popisovačmi a makrermi či tušom. Skvelé využitie má aj pri technike mix media a pridaní reliéfnej štruktúry do vášho diela.

Použitie: Na daný podklad, ktorý chcete upraviť podkladovým médiom naneste dve až tri vrstvy primeru. Najlepšie sa vám podaria vytvoriť rovnomerné vrstvy podkladového média pomocou penového tupovacieho štetca či jemného a plochého syntetického štetca. Každú vrstvu je potrebné nechať dobre preschnúť pred nanesením ďalšej, aspoň 20 minút. Celú vrstvu podkladu nechajte vyschnúť aspoň 24 hodín aby ste zabezpečili spoľahlivý základ pre maľovanie. Potom môžete maľovať.

Balenie má objem 120 ml a tvar plastového kelímku so skrutkovacím vrchnáčikom.