creActive spúšťa workshopy!

Naspäť15. 10. 2021 ČLÁNKY

creActive spúšťa workshopy!

Neuveriteľné, však? Koľkým z vás som osobne sľubovala, že to už bude čoskoro! Naozaj to trvalo dlho. Ale až teraz si vieme povedať, že sme naozaj pripravení. Od začiatku nám bolo jasné, že chceme, aby workshopy prebiehali u nás. A tak bolo treba najprv pristaviť a potom sklad presťahovať.

Tí, ktorí k nám chodia nakupovať už nejaký ten rok mi isto dajú za pravdu, že v pôvodných priestoroch by boli workshopy len ťažko uskutočniteľné. Po presťahovaní sa sme potrebovali nejaký ten mesiac na zabývanie sa, doriešenie organizačných záležitostí a zžitie sa s priestorom. Keďže naše hlavné úsilie ide najmä do prípravy vašich objednávok, aj workshopy museli ustúpiť a počkať.

Teraz je však už všetko pripravené a my čakáme iba na vás.


Cieľom workshopov je zoznámiť sa s novými technikami práce, oddýchnuť si pri tvorení, prebudiť v sebe kreativitu a načerpať nové sily.

Workshopy sú zamerané na kratšie a jednoduchšie projekty, ktoré vieme zrealizovať v rámci popoludnia. Predpokladaná dĺžka trvania jedného workshopu je 3-4 hodiny. Každý môže ísť svojim tempom a štýlom, dôležitá je najmä radosť zo samotnej tvorby a výsledku črtajúceho sa pod rukami.

V cene workshopu je zahrnutý všetok materiál potrebný na výrobu, sladký koláčik aj pagáčik, káva, čaj aj pitný režim.

Workshopmi vás bude sprevádzať Majka spolu s Viky, detailne vám ukážu aj vysvetlia postup a sú pripravené zodpovedať vám akékoľvek otázky.

Z workshopu odídete s hotovým a dokončeným projektom a skvelým pocitom zadosťučinenia :)

Všetky workshopy prebiehajú v budove creActive na Montážnej 15 v Prievidzi.

Aktuálne sa môžete prihlásiť na nasledovné workshopy emailom na: kurzy@creactive.sk alebo osobne u nás v creActive:

Jesenný venček na dvere, 20.10.2021 o 15:00

Vytvorte si s nami jesenný venček na dvere. Tentokrát bez umelých alebo sušených kvetín, takmer všetky dekorácie si vytvoríte ručne. Naučíte sa farbiť papier, vyskúšate si prácu s Big shotom, rezačkou papiera a potrénujete aj dekorovanie. Tento prekrásny venček vám poslúži nejednu jeseň.
Exploding box dievčatko/chlapec, 27.10.2021 o 15:00

Exploding box je ozdobná krabička, ktorá je ideálna na ukrytie malého darčeka, či už v podobe šperku, peniažkov, ozdoby alebo priania. Je ideálny na skrytie darčeka na narodeniny, krst, výročie či Vianoce. Exploding box si môžete vytvoriť v téme chlapec alebo dievčatko a dekorácie si zvoliť podľa seba. Je to zároveň prvý zo série scrapbookových workshopov ktorý bude pokračovať celodenným workshopom výroby albumu. Pracovať budete s papierom a rezačkou, Big shotom, lepenkovými výrezmi, pečiatkami a rôznymi dekoráciami. Workshop je postavený tak, aby ho zvládol naozaj každý.
Krabička na servítky, 03.11.2021 o 15:00

Tento workshop je určený všetkým vám, ktorí sa neustále trápite s jedno aj dvojkrokovým krakelom. Naučíte sa robiť dekupáž s pomocou ryžového papiera, krakelovanie, zdobenie voskovými pastami aj antikovanie. Workshop je plný užitočných rád a tipov a na jeho konci vás poteší hotová krabička na servítky.
Na všetky workshopy sa môžete prihlásiť osobne u nás v creActive alebo e-mailom na kurzy@creactive.sk


Prebuďte s nami vašu kreativitu! 


Neuveriteľne sa na vás tešíme! Veronika, Majka, Viky a celý creActive tím