Výdajné okienko v creActive

Naspäť29. 11. 2021 ČLÁNKY

Preberte si svoju creActívnu objednávku cez výdajné okienko

 

Milí creActívci,


situácia, v ktorej sa nachádzame nie je jednoduchá. Ale už sme to raz dokázali. Prežili sme už spolu niekoľko „logdanov“ aj lockdownov, zvládneme to aj teraz. Veríme, že doma máte dosť materiálu na to, aby ste mohli tento čas využiť na tvorenie a kreatívne vyžitie.


Ak sa ale stane, že vám nejaká vec či dve k vášmu tvoreniu chýbajú, nič sa nebojte. Stále sme tu pre vás.


Môžete si nakúpiť materiál na tvorenie cez náš e-hop, zadať svoju adresu a tovar vám príde prostredníctvom kuriéra či zásielkovej služby takmer k dverám.


Ak by ste si chceli prevziať tovar osobne, pokojne využite naše VÝDAJNÉ OKIENKO.
Nakúpte si v pohodlí domova prostredníctvom vytvorenia objednávky na našom e-shope, zvoľte možnosť osobného odberu tovaru v našom obchode, zaplaťte vopred alebo na mieste a vyzdvihnite si objednávku. Jednoduché nie?


Akonáhle bude vaša objednávka pripravená, príde vám o tom emailová notifikácia.


Zamestnankyňa v creActive vás víta pri výdajnom okienku a nesie objednávku v papierovej taške. Grafika je vo flat designe.

Náš tím je v práci stále, vybavujeme vaše objednávky, takže sa môžete u nás zastaviť a tovar si osobne prevziať V PRACOVNÉ DNI MEDZI 8:00 A 15:00, V STREDY SME TU PRE VÁS AŽ DO 17:00. Prídete, zaklopete alebo medzi dverami na nás zakričíte a vašu objednávku vám s radosťou odovzdáme.


Osobný odber cez výdajné okienko je umožnený po platbe vopred prevodom na účet, alebo po platbe platobnou kartou. Platiť v hotovosti alebo kartou môžete aj na mieste, u nás v obchode
pri prevzatí tovaru.Veríme, že aspoň takto poskytneme vám - našim zákazníkom, ústretovú cestu aj v tejto neľahkej situácii. Snažíme sa spraviť všetko preto, aby sme s vami aspoň na malú chvíľku zostali v kontakte a aby ste si mohli pohodlne (hlavne vy, naši lokálni zákazníci z Prievidze a blízkeho okolia) vyzdvihnúť kreatívny materiál
čo najskôr.


S úsmevom v respirátore cez výdajné okienko vás pozdravujú


vaši priatelia z tímu creActive