Vitrail Zmatňujúce médium, 45 ml

Vitrail Zmatňujúce médium, 45 ml

Výrobca Pebeo

Vitrail Zmatňujúce médium (Matt medium) od Pébéo slúži na dosiahnutie matného efektu na Vitrail farbách. Vitrail zmatňujúce médium sa používa v kombinácií s fa... celý popis

Skladom
2 ks
Kód produktu
051002

2,49 € s DPH

3,65 €
SKLADOM ks

Popis produktu

Vitrail Zmatňujúce médium (Matt medium) od Pébéo slúži na dosiahnutie matného efektu na Vitrail farbách.

Vitrail zmatňujúce médium sa používa v kombinácií s farbami na sklo od značky Pébéo. Farby na sklo sú farby založené na rozpúšťadlách vhodné na povrchy ako sklo, kovy, plátno, plexisklo, polyester a pod. Sú to intenzívne, lesklé, veľmi žiarivé na vzduchu schnúce farby s výbornou odolnosťou. Farby na sklo Vitrail sú vhodné na maľovanie technikou vitráž.

Použitie: Sklo pred maľovaním odmastnite a vyčistite najlepšie alkoholovým prostriedkom. Ako prvé prekreslite na sklo pomocou kontúr Cerne Relief motívy a nechajte ich úplne vyschnúť. Vytvorené plochy môžete vyplniť a vymaľovať farbami na sklo Vitrail. Všetko nechajte vyschnúť aspoň cez noc (8 hodín). Doba schnutia na dotyk je 1 hod. Nástroje a štetce vyčistite náhradou terpentínu, napríklad minerálnym liehom. Po vyschnutí sú farby odolné voči šetrnému umývaniu a prostriedkom na čistenie okien.

Balenie zmatňujúceho média má objem 45 ml.