Fúkacie fixky na papier CENTROPEN, metalické farby 5 ks

Fúkacie fixky na papier CENTROPEN, metalické farby 5 ks

Fúkacie fixky na textil potešia najmenších kreatívcov. Maľovanie na textil pomocou fúkacích fixiek dodá vášmu výtvoru zaujímavý rozfúkaný efekt, podobný streknu... celý popis

Skladom
0 bal.
Kód produktu
04226

3,99 € s DPH

Popis produktu

Fúkacie fixky na textil potešia najmenších kreatívcov. Maľovanie na textil pomocou fúkacích fixiek dodá vášmu výtvoru zaujímavý rozfúkaný efekt, podobný streknutiu sprejom.

Výhody fúkacích fixiek:

  • vytvoríte s nimi špeciálny efekt
  • majú výrazné farby
  • s praktickým aplikátorom v zadnej časti fixky na fúkanie

Použitie: Otvorte fixku a vyberte ju z oboch častí plastového krytu. Hrot fixky upevnite v priehľadnom plastovom kryte smerom k zúženej časti. Na zadnú časť fixky nasaďte druhú časť krytu s malým výstupnkom a otvorom na konci. Poriadne plastový obal zatlačte, aby vám farba z fixky neunikla pri silnejšom fúkaní. Fixku používajte na fúkanie farby cez šablónu, alebo aj bez nej. Priložte hrot fixky z ktorého vyfúknete farbu asi 8 - 10 cm nad šablónu či materiál. K perám si priložte fixku zo zadnej strany krytu, kde sa nachádza malý výstupok a otvor. Silno fúknite. Pri práci so šablónou ju odporúčame prilepiť papierovou páskou k materiálu, alebo pridržiavať rukami.

Farby na textil v týchto fúkacích fixkách odolajú praniu do 60°C. Nie je potebné ich zažehľovať, stačí nechať zaschnúť.

Sada obsahuje:

5 kusov fúkacích fixiek v metalických farbách

1x šablóna s motívom vesmír