SCRAPBOOKING

Embosovací prístroj CutEm, A5

Skladom 2 bal.
Kód produktu 2137-054
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca

80,99 € s DPH

Popis produktu

Embosovací prístroj CutEm značky Vaessen Creative je malý lis s kľukou. Je to prístroj na vyrezávanie papiera cez vyrezávacie šablóny a embosovací prístroj, do ktorého môžete použiť klasické embosovacie kapsy.
Embosovací prístroj CutEm je menšia napodobenina prístroja BigShot s rovnakými funkciami.
Prístroj CutEm vyrezáva tvary podľa použitých vyrezávacích šablón a vytvára na rôznych materiáloch ako je papier a tenší kartón, filc, tenká látka a textil či machová guma, vystupujúci reliéf vtlačený pomocou embosovacej kapsy. Prístroj dokáže pracovať s materiálom rozmeru A5. Nebojte sa, zmestia sa do neho klasické vyrezávacie šablóny aj embosovacie kapsy, ktoré by ste použili aj s prístrojom BigShot.
Ak chcete vyrezávať s vyrezávacími šablónami: začnete skladať „sendvič“ spodnou hrubou platformou, na ňu položíte bielu magnetickú podložku C. Potom na vrch položíte materiál, z ktorého chcete vyrezávať a naň vyrezávaciu šablónu vystúpenými časťami smerom k rezanému materiálu. Na vyrezávaciu šablónu položíte jednu priesvitnú doštičku označenú písmenom B. Celý „sendvič“ necháte prejsť prístrojom CutEm.
Ak chcete skúsiť embosovanie: „sendvič“ skladáte podobne – najprv na platformu položíte podložku určenú na embosáž označenú písmenom E, na ňu položíte embosovaciu kapsu, do ktorej uložíte materiál, ktorý chcete upraviť. Na embosovaciu kapsu položíte priesvitnú dosku označenú písmenom B. Terza je „sendvič“ hotový, môžete ho prejsť v prístroji CutEm.
Ak vyrezávate s veľkými čiernymi vyrezávacími šablónami (Biglitz): „sendvič“ začína priesvitnou doštikou označenou písmenom B, na ňu sa uloží magnetická podložka C, následne na magnetickú podložku položíte materiál, ktorý chcete vyrezať a naň mäkkou penovou časťou k materiálu položíte vyrezávaciu šablónu (Biglitz). Potom môžete „sendvič“ nechať prejsť cez prístroj CutEm.

V balení sa nachádza:
1x prístroj CutEm s ručnou kľukou
1x platforma (hrubá doska)
1x magnetická podložka (biela doska označená písmenom C)
1x embosovaciu dosku (priehľadná doska označená písmenom E)
1x adaptér B (priehľadná doštička označená písmenom B)
1x adaptér S (priehľadná doštička označená písmenom S)
1x návod v anglickom jazyku

Rozmery prístroja CutEm sú 36 x 31x 21 cm.

Vyrezávacie šablóny, embosovacie kapsy ani tvorivý materiál nie sú súčasťou balenia.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.