SCRAPBOOKING

We R Memory Keepers, Cinch, viazací stroj

Skladom 0 bal.
Kód produktu 71050-9
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca

119,00 € s DPH

Popis produktu

We R Memory keepers Cinch je viazací stroj. Cinch kopíruje mechanizmus profesionálnych viazacích strojov, aby ste si mohli vytvoriť svoju vlastnú väzbu aj u vás doma. Používa sa na dierovanie papiera a vytvorenie hrebeňovej väzby. Je výborným pomocníkom pre tých, ktorí milujú scrapbooking a vyrábajú vlastné albumy, mini knižky, pozvánky a všetko, čo treba zviazať.

Cinch je magický stroj. Predieruje viacero tenkých papierov na sebe, ale poradí si aj s lepenkou či tenším kartónom. Obsahuje dierovač, ktorý si vďaka vytiahnutiu zvolených jednotlivých kolíkov môžete nastaviť na šírku, akú práve potrebujete. Stroj Cinch vám pomôže vytvoriť čisto vyrezané okrúhle dierky. Nemusíte dierovať len papier, ktorý má rozmer podobný šírke stroja Cinch. Stroj ma na boku pod dierovačom zabudované výsuvné pravítko, vďaka čomu si papier môžete pod dierovačom nadstaviť. Môžete predierovať papier neobmedzenej šírky. A aby ste nenarobili neporiadok, vyseknutý papierový odpad sa ukladá v malom zásobníku v spodnej časti stroja. Vyseknuté krúžky môžete použiť ako farebné konfety alebo výplňový materiál balíkov.

Predierované papiere a základy albumov sa v ďalšom kroku nasúvajú na kovovú špirálu, ktorá tvorí základ hrebeňovej väzby. Podľa predierkovaných otvorov si vypočítate, koľko závitov viazacej špirály budete pre váš album alebo iné dielo potrebovať a podľa toho odstrihnete dĺžku špirály kliešťami. Na pravom boku stroja sú vytvorené háčiky, na ktoré upevníte kovovú špirálu. Na špirálu potom nasúvate jednotlivé strany vášho albumu. Začnite poslednou vnútornou stranou albumu až kým neprídete k prvej. Na ňu potom položte prednú obalovú časť albumu. Aby bolo spojenie kovovej špirály až vzadu za poslednou obalovou časťou, zoberte zadnú obalovú časť albumu, otočte ju vonkajšou ozdobnou stranou k prednej strane albumu a položte ju na špirálu. Keď stlačíte špirálu k sebe, všetko do seba pekne zapadne. Vysvetlenie je niekedy ťažšie, pozrite si preto znázornenie uloženia vo videu.

Nasleduje už len stlačenie kovovej špirály, aby sa neotvárala a papiere držali pokope. Zadná časť stoja je presne uspôsobená na stlačenie špirály. Uložte svoj album nasunutý na špirály pod túto časť a pridržiavajte ju na mieste rukou. Pozor, aby ste si náhodou nestlačili prsty, buďte opatrní. Sila stlačenia kovovej špirály sa nastavuje otočným koliečkom na vrchnej časti stroja, podľa toho, akú veľkosť a typ špirály používate. Potom už stačí len zatlačiť na rukoväť a stroj Cinch vám kovovú špirálu stlačí. A máte hotovo. Zázračný stroj ten Cinch, no nie?

Tip: Viazací stroj obsahuje svorku upevňujúcu rukoväť, aby sa nehýbala. Pred prácou ju odistite.

Balenie obsahuje:
1x stroj Cinch (rozmery stroja: dĺžka je 30,48 cm, šírka je 24,13 cm, výška je 12,07cm)
1x návod v anglickom jazyku*
(* krátka verzia návodu je vytlačená na samotnom stroji, detailnejší návod v papierovej forme je súčasťou balenia.)

Rôzne typy kovových špirál sa k stroju dokupujú samostatne.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.