SCRAPBOOKING

Sizzix, Čistiaca kefka na vyrezávacie šablóny, sada

Skladom 2 ks
Kód produktu 662106
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca

14,96 € s DPH

Popis produktu

Sada s čistiacou kefkou poslúži pri všetkých práca technikou scrapbooking či journaling a hobby tvorbe z papiera. Čistiaca kefka na vyrezávacie šablóny sa používa na očistenie nástrojov, ktoré sa používajú pri vyzerávaní papiera. Vďaka svojim tvrdým štetinám, poisteným kovovou špirálou proti vypadnutiu, očistíte aj tie najmenšie miesta a zaseknutý papier. Skvele spolupracuje s dierovačkami, trhačom papiera alebo s vyrezávacími šablónami k Big Shot nástroju. Pre pohodlný úchop má kefka na konci širokú plastovú rúčku.

Čistenie kovových vyrezávacích šablón prebieha na mäkkej penovej podložke, ktorá je súčaťou balenia. Mäkká podložka slúži ako ochrana stola a šablóny pri čistení.

Balenie obsahuje prepichovací nástroj, vyzerajúci ako ihla s pevnou plastovou rúčkou. Prepichovací nástroj slúži a dodatočné vyčistenie papierových výrezov alebo na napichovanie kúskov, ktoré sa zle chytajú do rúk.

Na zjednodušenie práce balenie obsahuje ešte jednu vychytávku. Je ňou malý okrúhly magnet, ktorý sa nasúva na zadnú časť rúčky čistiacej kefky. Pozbiera aj tie najmenšie kovové vyrezávacie šablóny. Už ich nebudete musieť hľadať medzi ústrižkami papier a keď vám náhodou spadnú, ľahko si ich zdvihnete pomocou magnetu.

 

Čistiaca kefka má dĺžku 15 cm a šírku čistiaceho valčeka 3,3 cm. Magnet na koniec rúčky čiastiacej kefky má priemer 2,3 cm. Prepichovací nástroj má dĺžku 11,5 cm a súčasťou balenia je aj vrchnáčik na prepichovací nástroj.