Partneri

Naspäť01. 09. 2015

V nasledujúcej časti nájdete našich partnerov:

MAWILE.sk je handmade portál, v ktorom má šancu na úspech každý. Sme veľmi radi, že si k nám každý deň nachádza cestu stále viac predajcov aj kupujúcich. 

Ale čo je hlavné, veríme, že mawile.sk sa postupne stane miestom, kde objavíte čaro handmade komunity. Dúfame, že sa vám tu bude dobre predávať a získate veľa spokojných zákazníkov. Kupujúcim zasa prajeme, aby im originálne handmade produkty od našich predajcov robili radosť čo najdlhšie. Viac sa dozviete tu.

Obchod s latkami

Ak ste milovníkom látok a máte radi originálne, farebné, krásne a hravé vzory, tento obchod je pre vás ako stvorený! Nájdete tu látky od popredných svetových dizajnérov, teplákovinu, softshell, výstuže ale aj galantériu. Bubuláci kladú kvalitu na prvé miesto, preto v ich ponuke nechýbajú ani BIO a EKO materiály s certifikátmi Oeko a GOTS. Dáška, majiteľka obchodu, vás poteší svojím milým prístupom :)

Ak hľadáte kúsok inšpirácie, sledujte ich aj na FB: https://www.facebook.com/Bubulakovo?ref=ts&fref=ts kde neustále pridávajú námety na hotové výrobky alebo postupy :) 

Bublákovo nájdete na : www.bubulakovo.sk

 

 

Vase darceky

Hľadáte originálne darčeky pre vašich známych, priateľov, partnerov, rodinu? Vyrobte si vlastné návrhy a Vaše darčeky ich s radosťou pripravia pre Vás. Celú ponuku reklamných a darčekových predmetov nájdete na: http://www.vasedarceky.sk 

 

Logo OZ Aeternitas.jpg

Aeternitas oz je občianske združenie so sídlom a hlavnou pôsobnosťou v Prešove. Venuje sa niekoľkým oblastiam, ako napríklad civilnej ochrane a bezpečnosti, remeselným dielňam a umeleckej tvorbe, histórii, vede a výskumu, ekológii, športu atď. Ak vás niektorá z daných oblastí zaujíma, neváhajte navštíviť ich stránky: http://aeternitas.sk.

 

vasekupony.sk

Vašekupóny.sk je kupónový portál, ktorý vám pomôže ušetriť! Nakupovať budete aj naďalej vo svojich obľúbených obchodoch, eshopoch alebo kamenných predajniach, ale s našou pomocou budete nakupovať kvalitné tovary výrazne lacnejšie. Stačí si iba vybrať z množstva zliav v kategóriách tovarov, ktoré vás najviac zaujímajú a užívať si výhodný nákup.

 

Chcete sa stať našim partnerom? Neváhajte nás kontaktovať na: info@creActive.sk