BLACK FRIDAY v creActive

Naspäť24. 11. 2021 ČLÁNKY

Milí naši kreatívni priatelia, 

obrovské zľavy, totálne výpredaje, prudké znižovanie cien – to sa u nás v creActive nedeje. Verte či nie, aj z nás sa v bežnom živote stávajú zákazníci, a tak ako mnohí iní, tiež neveríme na: „Megavýhodnú kúpu – desať za cenu jedného, ak nakúpite počas nasledujúcich tridsiatich minút“.

U nás v creActive ste toto ešte určite nevideli. 

Pravdou ale je, že aj my vám chceme spraviť radosť tak, ako nám ju robíte vy, keď si u nás nakúpite, zúčastníte sa našich workshopov, prídete nás pozrieť do obchodu či nám napíšete pekný komentár.

Blíži sa jeden z dní, počas ktorého vás vždy radi obdaríme niečím čo sa oplatí – bez superlatívov a nadsádzky. Určite sa na vás už teraz valia výhodné ponuky z každej strany. 

My v creActive máme radi stabilnú zľavu, preto u nás počas BLACK FRIDAY nakúpite všetok tovar na našom webe so

zľavou 10%. Bez rozdielu.

Zľava platí pre maloobchodných zákazníkov do NEDELE 28. 11. 2021 – 23:59.

Pre jej uplatnenie je nutné použiť zľavový kupón: blackfriday v procese objednávky.
Veríme, že vás zľava poteší, najmä ak sa chcete zásobiť tvorivým materiálom ešte pred Vianocami. Využiť lockdown alebo vianočné prázdniny na tvorenie predsa nikdy nie je na škodu! Ak z predvianočného tvorenia vzídu aj originálne, ručne robené darčeky pre členov vašej rodiny, zabijete dve muchy jednou ranou.

Niekedy sa stáva, že jediné, čo chýba, je inšpirácia. Na našom blogu nájdete rôzne nápady, ktoré s láskou vymýšľame, vytvoríme, napíšeme či natočíme. A keď už aj nám dochádza para, vtedy sa otočíme na náš milovaný Pinterest. Však v tom nie sme jediní?

Veríme, že aj keď budeme musieť určité obdobie doslova „presedieť doma“ a neuvidíme sa naživo, zostanete kreatívni a aktívni a že vám k tomu dopomôžu produkty na tvorenie z nášho obchodu. 

Ďakujeme vám, že ste s nami, creActívci.

Sľubujeme, že sa vám budeme vždy snažiť priniesť tie najlepšie materiály na tvorbu a zároveň vám spraviť radosť.

Nie je nič viac ako spokojný a usmievavý kreatívec.

S pozdravom

váš tím creActive